Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A párom exe nem hagy minket...

A párom exe nem hagy minket élni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már 2 éve együtt vagyunk, ők jóval előbb szétmentek, sajnos van egy közös gyerek is, ami úgy érzi feljogosítja arra hogy kénye kedve szerint telefonálgasson. Amúgy ezzel még nem is lenne baj, de többnyire ennek az a vége, hogy nekiállnak vitatkozni meg beleköt valamibe és persze el van rontva az egész napunk. Lassan már ott tartok hogy egész nap görcsben van a gyomrom, hogy mikor csörög a telefon. Szerintem így nem lehet élni, de nem tudom mi lenne erre a megoldás, mert hát mégis csak ott a gyerek
2020. máj. 25. 16:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
73%
Biztos szuper pasi, de én dobbantanék. Nekem nem hiányzik, hogy valaki mindennap az exével veszekedjen, én meg ehhez asszisztáljak. Ha nagyon odavagy érte, adj valami határidőt, de ne maradj olyan kapcsolatban, ahol neked elrontja a napod az elődöd. Még nincs közös gyerek, nem vagytok együtt olyan régóta, neki van egy balhés extől egy elég kicsike gyerkőce, hááát... nem biztos, hogy olyan jó lóra teszel vele hosszútávon.
2020. máj. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
75%

Egyáltalán minek beszélnek minden nap ? Sajnos ez a párod hibája,ha tetszik ,ha nem . A gyereket meg nem tilthatja el,csak a törvény az apjától .

Egy madár a palid ,lehet élvezi is a balhézást .. én nem kínlódnék vele. Ha akarná,már réges régen véget vetett volna ennek . Pénteken felhívja,hogy szombaton mikor megy a gyerekért,és ennyi .

2020. máj. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
41%

Annyit tudsz tenni, hogy leültök és megbeszélitek.

Miért beszélnek naponta? A gyerek esetleg különös nevelési igényű? Mert akkor indokolt is lehet. Ha nem, akkor elvileg nem indokolt, főleg, ha folyamatosan vitatkoznak.

Az én férjem is elvált, náluk is van gyerek és a napi telefonhívásokat leszámítva ugyanez volt. Anyuka ott torpedózott ahol tudott (holott ő lépett félre) és a gyerekkel zsarolt. Nálunk a megoldás az volt, hogy férjem belátta (többszöri beszélgetésre és ügyvédi konzultációk sora után), hogy nincs mitől félnie, a gyereket nem veszítheti el, mert a láthatás nyomos ok nélküli megtagadásáért/korlátozásáért anyuka csúnyán megütheti a bokáját. Egy ekkora gyereket (azt írod iskolába megy) már nem lehet csak úgy 'hülyíteni', ők már elég nagyok ahhoz, hogy lássák a különbséget a hallottak és a tapasztaltak között. Nálunk anyuka azt érte el az 'ellen neveléssel', hogy a gyerek tini korára már jobban ragaszkodik hozzánk (hozzám is), mint a saját anyukájához. Szomorú, de sajnos tényleg csak ennyit ért el a hölgy.

2020. máj. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
72%
Az én férjem és az exe között is olyan a viszony, hogy nem is beszélnek egymással egy szót sem. Én vagyok a közvetítő köztük, ráadásul én bírom is a csajt, nagyon sok mindenben igaza van.
2020. máj. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Többnyire csak szimpla kötözködés jellegel, pl van hogy hívja a párom, elsőre nem veszi fel, aztán másodszor már fél órát vitázik azon miért nem vette fel. Vagy pl gondol egyet hogy vigye el a gyereket hétvégén, de nekünk már programunk van, esetleg a párom dolgozik, akkor elmondja minden sz*r szemét apának aki nem is szereti a gyerekét
2020. máj. 25. 21:16
 16/25 A kérdező kommentje:
Amúgy 14es, én is megpróbálkoztam ezzel a közvetítő szereppel, ez úgy nézett ki, hogy pl megegyeztünk valamiben a gyerekkel kapcsolatban, én tök normális hangnemben írtam neki, majd random fél óra múlva rámírt hogy szemét k vagyok és elküldött a fenébe plusz letiltott. Jah meg pl ha kiraktam valami idézetet rögtön magára vette és letámadott. Szóval vannak bajok 😃
2020. máj. 25. 21:19
 17/25 A kérdező kommentje:
Amúgy az a helyzet, hogy eleinte még jókat röhögtünk az ilyen kirohanásain, de 2 év után már unalmas és idegesítő
2020. máj. 25. 21:20
 18/25 anonim ***** válasza:
83%

Mondjuk nem sikerült leépítenie, ha többször megtette és még mindig szekálja ex.

Viszont azt, hogy “sajnos van közös gyerek” kicsit gondold át... Nem ez a sajnos.

2020. máj. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Az a sajnos, hogy egy ilyen nővel, különben már régen fel se venné neki a telefont
2020. máj. 25. 22:03
 20/25 anonim ***** válasza:
93%

Az a sajnos, hogy férfi létére nem tudja/meri meghúzni a határait.


6 év után se.

2020. máj. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!