Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A párom exe nem hagy minket...

A párom exe nem hagy minket élni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már 2 éve együtt vagyunk, ők jóval előbb szétmentek, sajnos van egy közös gyerek is, ami úgy érzi feljogosítja arra hogy kénye kedve szerint telefonálgasson. Amúgy ezzel még nem is lenne baj, de többnyire ennek az a vége, hogy nekiállnak vitatkozni meg beleköt valamibe és persze el van rontva az egész napunk. Lassan már ott tartok hogy egész nap görcsben van a gyomrom, hogy mikor csörög a telefon. Szerintem így nem lehet élni, de nem tudom mi lenne erre a megoldás, mert hát mégis csak ott a gyerek
2020. máj. 25. 16:43
1 2 3
 21/25 Savlekotő ***** válasza:
42%
Ha a párod akarta volna már nem lenne napi cirkusz. El kell küldeni pszichiáterhez mert bajok vannak ha nem tud tovább lépni évek alatt se és csak bosszúságból rondít a napotokba,a gyerekeknek se jó ha egy idegbeteg a sérelmein évekig túl lépni nem tudó nővel él.
2020. máj. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
62%
Amíg a párod exe nem tudott tovább lépni-lásd új fiú- addig kicsinyességből, irigységből kellemetlenkedni fog, és ehhez a közös gyerek kiváló eszköz. HA szereted kitartasz, ha nem... egy távoli ismerősömnél ugyanaz a helyzet mint veletek na ők már a facebook-on is kitálaltak nagy nyilvánosság előtt. Ment az adok-kapok, üzenetek bemutatása, ki a szarabb szülő, az ex addig ment hogy képekkel bizonyította hogy a fickó megrángatta. Szóval amíg az ex nem talál párt, addig kellemetlenkedni fog. Persze nem garancia a változás, ha az megtörténne.
2020. máj. 26. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Közbe-közbe vannak kapcsolatai, de max pár hónapig tartanak, olyankor vissza is vesz magából, csak sajnos hosszú távon senki nem marad meg mellette. Jah ilyenekkel már ő is fenyegetőzött, hogy facebookon jelenetet csinál, de ha ezt megteszi akkor feljelentjük. Már amúgy egyszer zaklatásért volt feljelentés, de csak felfüggesztetett kapott, szal ha újra bejátszik valamit remélem komolyabb bűntetést szabnak ki rá, akkor talán majd kicsit helyrebillen
2020. máj. 26. 09:43
 24/25 anonim ***** válasza:
A párodnak kell helyretenni. Nekem is van az előző kapcsolatból egy lányzó aki már 16 éves. A jelenlegi párom, már feleségem 12 éve együtt vagyunk 2 gyermek itt is született. Nem mondom hogy minden gördülékenyen ment de én helyretettem az exemet. Azóta normális a kapcsolat. Csip csup dolgokkal nem hív fel.
2020. máj. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Nála ez nem működik sajnos, újjonnan azt találta ki hogy a párom mondjon le a gyerekről, nem kell neki gyerektartás se és akkor békén hagy minket
2020. máj. 26. 21:46
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!