Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit èreznètek/ gondolnátok ti...

Mit èreznètek/ gondolnátok ti a helyemben?

Figyelt kérdés

3 hete szakított velem a párom. Összeomlottam, le is töröltem magam fbról, 2 nap múlva vette èszre uncsim ès hívogatott ( munka közben így nem tudtam felvenni este írtam neki smst h nem szeretnèk most beszèlni) három napra rá anyám is keresett szinten munkaközben. Este visszahívtam mondta h tegyem vissza magam fbre mert nem tud elèrni ès "alig tudta megszerezni a számom, mert nem volt meg ès ő csak fbn tud elèrni meg neki ott könnyebb" én erre elsírtam magam egyrèszt h mi az h nem is volt meg a számom mikor èvek óta nem változott... meg a pasim miatt ès h egyedül akarok lenni, ő is elkezdett sírni mert h rossz neki nem lehet most mellettem meg hiányzok neki, ne csináljak hulyesèget.


Visszatettem magam rendeltem neki egy cuccot amièrt am keresett volna... de azóta nem is keresett. Szóval akkor mi is lehet az igazság?

Tènyleg aggódhatott v csak a rendelès miatt " aggódott"?

Mert arra hivatkozott h ha fbn vagyok akkor tud keresni... de mi van ha fbn vagyok ès pl felakasztom magam? Mert kb 2 hètig amúgy se keresett senki csak mikor töröltem azt a szar fbt... mert egyedül lakok kapu ajtó zárva kb senki nem keresne ha tènyleg tennék vmit...max a főnök keresne reggel de ő se menne tovább h eltűntem.



2020. máj. 30. 11:33
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Èn megèrtem h aggódott mi van, de mivel másabb h fent vagyok fbn? Mi az h nem tudta a számom?
2020. máj. 30. 11:34
 2/29 anonim ***** válasza:
36%
Semmit nem gondolnék. Azért mert egy ember kilépett az életedből még nem kell letörölni magad mindenhonnan mint egy pisisnek, ráhozva ezzel mindenkire a frászt. Egyszerűen nem veszed fel a telefont és kész. Ennek pedig amúgy sincs semmi köze anyádhoz. Ha eddig se beszeltetek túl gyakran, akkor attól mert veled szakított a pasid sem fogtok többet. Nincs meg neki a számod? És? Gondolom mindenkivel neten tartja a kapcsolatot, mert arra van rafuggve, mint egy tipik 40-es nőci.
2020. máj. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Írtam azèrt nem vett fel, mert dolgoztam ès utána jelezve lett mindenkinek. Èrtelmező olvasás látom nem megy,mint egy pisisnek.

Ha már te csak fbn tudsz lètezni ès pl a saját anyádnak meg gyerekednek nincs meg a száma akkor szerintem nálad is gondok vannak. Lehetek fb nèlkül is sztem mondjuk 3 gyerekes gazdag boldog anyakènt is. Mivel sztem kvára nem kötelező. Az h ki mièrt törli magát saját döntès. Ha most pl. Eljegyez vki de ahelyett h teli baxom az üzenőfalom h " jujj igen" hanem inkább törlöm magam akk mièrt is èn lennèk a szar?

2020. máj. 30. 12:02
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Karacsonykor ugy volt, hogy elutazunk tesomekhoz kulfolre. A szuleim kuldtek csomagot.. de olyan jelentektelen dolgok voltak benne.. na mindegy. Nagyon lebetegedtunk karacsonyra a munkahelyre se mentem mar be dolgozni az utolso napokon mert annyira sza...l voltam.. kozoltem tesomekkal hogy nem megyunk mert tenyleg kutyaul erezzuk magunkat..erre hogy akkor mi lesz a csomaggal?? Gondoltam magamba persze kur..ra hianyozhatok.. nem is az vt a kerdes h hogy vunk hanem az a megba..ott csomag.. szuleimtol detto.. hogy mit ereztem?? Hat fajdalmat.. sirtam napokig.. hat ennyi..
2020. máj. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Engem se ez a szakításos szar êrdekel,.mert sztem mindenki egyedül akar lenni ilyenkor.


Hanem ez a szaros fb... milyen dolog h a saját gyerekednek nincs meg a száma? Anyámnak 3 száma van de egy 4.ről hívott...


Mert ha pl. Tènyleg öngyilkos leszek ès ír fbn de nem válaszolok? Akkor mi van? Ott rohadok èvekig amíg vki be nem tör lopni ès èszreveszik a rothadó hullám vagy mi?

Mert annyi esze nincs h eljöjjön, pedig mióta megvettem a házat 2 ève 1x sem volt... pedig 30 km csak... mindig èn menjek. Senki nem akar meglátogatni h hol lakok.

2020. máj. 30. 12:13
 6/29 Savlekotő ***** válasza:
55%
Ez a kapcsolat se hipp hopp lett ilyen..
2020. máj. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Ki mondta h most lett ilyen? Világèletemben nem volt anyám ha azt nèzem..sose foglalmozott velem 17 èves korom óta külön èlek ès dolgoztam meg tanultam egyszerre



Bocsika h mas szar èletèt kell itt olvasnod a te szupcsi világodban.

2020. máj. 30. 13:43
 8/29 anonim ***** válasza:
56%

"azèrt nem vett fel, mert dolgoztam ès utána jelezve lett mindenkinek. Èrtelmező olvasás látom nem megy,mint egy pisisnek."

Nem az a lényeg, hogy mikor kerested meg őket, vagy ők téged, hanem hogy te nagy összetörésedben törlöd magad faceról, holott egy normális kapcsolatnak 0 köze van ehhez az oldalhoz. Vagy mégis milyen indítattásból tetted meg, miért lett a face a nagy és csúnya főgonosz a történetben? :D

És de, meg van mindenkinek a száma nekem, de ezzel foglalkozom a legkevésbé, ha valakinek nem lenne meg az enyém az sem érdekelne. Facen fenn vagyok, meg más mobilos hívás appokon is.

Anyádnak mégis honnan kellett volna tudni hogy te csak egyszer letörlöd magad a közösségi oldalról? Ha meg meghalsz, vagy felakasztod magad, akkor ígyse úgyse tudna elérni se messengeren, se telefonon, akkor nem tök mindegy? Túl reagálod, hisztis vagy. Nekem meg van anyám telefonszáma, neki az enyém, de a legtöbb családban nem megy minden nap a traccs party telefonban, nálunk a 3 hetente a szokványos, meg van a saját életem, a saját családom. Ha megpusztulok, majd értesítve lesz valahogy, a munkahelyemen csak észreveszik hogy nem mentem be. De ez általában egyedülállóknál így működik. Vagy tán elvárod felnőttként hogy napi kapcsolat legyen anyáddal, hogy nem e haltál még meg? :D

2020. máj. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Azèrt már meg ne haragudj

..de az h a saját lányodnak nincs meg a száma... hagyjad már magad... mert ha van fbm attól mèg fejbelőhetem magam nem? Itt azon van főkènt a hangsúly h meg se volt a számom a saját gyerekènek... attól h èn mikor mièrt törlöm magam attól bárki kereshet máshol...

Lehetek fbn ha pl be se kapcsolom a netet

2020. máj. 30. 13:54
 10/29 anonim ***** válasza:

Nekem mindig be van kapcsolva a mobilnet, hogy bárki elérhessen, ugyanis 2020 van.

És azon van a hangsúly, hogy anyádnak miből kéne gondolnia, hogy te törlöd magad facerol egyszer csak úgy hipp hopp? És mi van megint azzal hogy fejbe lövöd magad? Össze vissza beszélsz.

Ha meghalnál, vagy bajod lenne, ugyanúgy nem tudnád neki számról se felvenni a telefont, ahogy messengerrol sem. Nem értem a problémát. Te csak kötözködsz.

Ha bajod van a kapcsolatotokkal már évek óta, menj el hozzaóta beszéld meg vele. De ne egy ilyen pitiáner ügyön akadj fel.

2020. máj. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!