Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit èreznètek/ gondolnátok ti...

Mit èreznètek/ gondolnátok ti a helyemben?

Figyelt kérdés

3 hete szakított velem a párom. Összeomlottam, le is töröltem magam fbról, 2 nap múlva vette èszre uncsim ès hívogatott ( munka közben így nem tudtam felvenni este írtam neki smst h nem szeretnèk most beszèlni) három napra rá anyám is keresett szinten munkaközben. Este visszahívtam mondta h tegyem vissza magam fbre mert nem tud elèrni ès "alig tudta megszerezni a számom, mert nem volt meg ès ő csak fbn tud elèrni meg neki ott könnyebb" én erre elsírtam magam egyrèszt h mi az h nem is volt meg a számom mikor èvek óta nem változott... meg a pasim miatt ès h egyedül akarok lenni, ő is elkezdett sírni mert h rossz neki nem lehet most mellettem meg hiányzok neki, ne csináljak hulyesèget.


Visszatettem magam rendeltem neki egy cuccot amièrt am keresett volna... de azóta nem is keresett. Szóval akkor mi is lehet az igazság?

Tènyleg aggódhatott v csak a rendelès miatt " aggódott"?

Mert arra hivatkozott h ha fbn vagyok akkor tud keresni... de mi van ha fbn vagyok ès pl felakasztom magam? Mert kb 2 hètig amúgy se keresett senki csak mikor töröltem azt a szar fbt... mert egyedül lakok kapu ajtó zárva kb senki nem keresne ha tènyleg tennék vmit...max a főnök keresne reggel de ő se menne tovább h eltűntem.



2020. máj. 30. 11:33
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Akkor keresek egy 10 emeletest ès ugrok is!!!!! Itt a gyakorin igazi segítőkèsz emberek vannak... szaladok is a 10.re...
2020. máj. 30. 14:30
 22/29 Savlekotő ***** válasza:
59%

lúzer vagyok kinek se családja se barátai ès kapcsolata se...

Gondolkodj el miért vagy full egyedül felnőtt emberként. Mindenki hibás persze..

Ne haragudj ha ez a világ fájdalom van rajtad keserű negatív kisugárzás,persze hogy kerül mindenki.. Mondom tedd magad rendbe,ez lenne az első lépés..

2020. máj. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Jajj igen biztosan ;) mert pl. Az alkoholista szülőkről èn tehetek ugye??? Na jól van :D vicc... semmit se tudsz bazzeg
2020. máj. 30. 14:43
 24/29 A kérdező kommentje:
Tavaly elárverezték a házat arról is èn tehetek ugye? Mindenről èn :)
2020. máj. 30. 14:46
 25/29 Savlekotő ***** válasza:

Arról te tehetsz hogy egyedül vagy,mert árad belőled a negatív ez elöl még a kolléga is fut mert leszívod az energiát,nem hogy család barát pár.

Miért nem keresel barátokat hobbyt,beszélsz anyáddal leülve tisztázva mindent?..

2020. máj. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
59%

"De igazatok van mit is vagyok kiakadva mikor a kutyának se hiányoznèk..."

Senki nem mondott ilyet, ezt te állítod saját magadról. Talán előbb magadban tegyél mindent helyre. Hát írd be te saját kezűleg a telefonjába a számod, de persze akkor sem fog felhívni. Akkor mi értelme is a hisztinek? Inkább lépj túl az exeden, és kezdj el megint önálló életet élni, anyád nélkül.

2020. máj. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Hagyjuk már ezt a negatív dumát... èn mondtam apámnak h csalja anyámat meg ne fizesse az adósságot? Látszik neked meg fasza családod van, mert akkor tudnád h rohadtul erről nem èn tehetek...olyan barátot meg hadd ne tartsak már magam mellett aki kèst fog rám... ismeretlenül hagyjuk már egymást kösz.🤮🤮🤮👍👍👍👍
2020. máj. 30. 15:11
 28/29 Savlekotő ***** válasza:
59%
Képzeld alkoholistákkal vallási szektában töltöttem a gyerek korom,de magam mögött hagytam,nem hagytam hogy mérgezzen,most segítő szakmákban dolgozom,öreg róka vagyok,ezért látom hogy itt a probléma benned van. El kell engedni a sérelmeket,mert görgeted magad előtt,és viszed tovább ezért ér a sok szar is folyamatosan,mert ezt fogod vonzani is,mert csak a rosszat tudod látni,anyádat nem érdekled ennyi,nem kell telefonszámon vergődni,ha oda mégy és a kezébe adod akkor sem fog hívni ha nem akar,engedd el ezeket, lépj tovább,késsel hadonászóra semmi szükséged,így van. A kutyának se hiányoznál érzést azért érzed mert a lelkedet kell rendbe rakni,akár szakemberrel,fordítsd az arcod a nap felé és az árnyékok mögéd kerülnek..
2020. máj. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

"èn mondtam apámnak h csalja anyámat meg ne fizesse az adósságot? Látszik neked meg fasza családod van, mert akkor tudnád h rohadtul erről nem èn tehetek...olyan barátot meg hadd ne tartsak már magam mellett aki kèst fog rám... ismeretlenül hagyjuk már egymást kösz"

Ezeket egyébként senki nem is kérdezte, és nem is érdekel minket. A kérdésre mindenki ugyanazzal válaszolt, hogy ne hisztizz értelmetlenül ezen a telefonszámos dolgon. Az hogy neked milyen családod van már nem tartozik ide, de nem vagy a helyzettel egyedül, ritka a tökéletes család, szóval erre a te negatívoskodásod nem ok. Már külön élsz, minek foglalkozol velük? Az agresszív pasidat is elhagytad, nagyszerű. Akkor jó lenne ha tovább lépnél és nem ilyen dolgokon akadnál fenn mint ami a kárdásedben van, ha a szüleid amúgyis alkoholisták.

Ja és, ne sajnáltasd magad, nem áll jól.

2020. máj. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!