Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit èreznètek/ gondolnátok ti...

Mit èreznètek/ gondolnátok ti a helyemben?

Figyelt kérdés

3 hete szakított velem a párom. Összeomlottam, le is töröltem magam fbról, 2 nap múlva vette èszre uncsim ès hívogatott ( munka közben így nem tudtam felvenni este írtam neki smst h nem szeretnèk most beszèlni) három napra rá anyám is keresett szinten munkaközben. Este visszahívtam mondta h tegyem vissza magam fbre mert nem tud elèrni ès "alig tudta megszerezni a számom, mert nem volt meg ès ő csak fbn tud elèrni meg neki ott könnyebb" én erre elsírtam magam egyrèszt h mi az h nem is volt meg a számom mikor èvek óta nem változott... meg a pasim miatt ès h egyedül akarok lenni, ő is elkezdett sírni mert h rossz neki nem lehet most mellettem meg hiányzok neki, ne csináljak hulyesèget.


Visszatettem magam rendeltem neki egy cuccot amièrt am keresett volna... de azóta nem is keresett. Szóval akkor mi is lehet az igazság?

Tènyleg aggódhatott v csak a rendelès miatt " aggódott"?

Mert arra hivatkozott h ha fbn vagyok akkor tud keresni... de mi van ha fbn vagyok ès pl felakasztom magam? Mert kb 2 hètig amúgy se keresett senki csak mikor töröltem azt a szar fbt... mert egyedül lakok kapu ajtó zárva kb senki nem keresne ha tènyleg tennék vmit...max a főnök keresne reggel de ő se menne tovább h eltűntem.



2020. máj. 30. 11:33
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Szerintem alapbol a logikáját nem vágod ennek. Ha neked bajod lenne, miért neki kellene hogy meglegyen a te számod? Gondolom te akarod elérni őt, ha baleseteztél, nem ő téged.
2020. máj. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Nem nem kell neki tudnia h törlöm magam, igen látta töröltem ès ? Azon van a hangsúly h nem tudta a saját lánya számát!!.2020 ide vagy oda
2020. máj. 30. 14:03
 13/29 A kérdező kommentje:
Gondolom itt egyes okos szülők ha elmegy a gyerek bulizni akkor csak fbn keresitek meg se próbáljátok felhívni! Na ez a szomorú. 2020 mièrt kötelező a fb? Sztem kvára nem az
2020. máj. 30. 14:04
 14/29 anonim ***** válasza:

Gondolom, évek óta nem beszéltek telefonon, csak a bf-on tartottátok a kapcsolatot.

Öszintén szólva minek tartana akkor fejben egy olyan telefonszámot, amit sosem használ, meg azt sem tudhatja, hogy még aktuális-e!

HA eddig neked is "kötelezö" volt a fb, akkor miért meglepö, ha másoknak továbbra is az az alap kapcsolattartás veled, ahogy eddig mindig?


Nem tudom, hány éves vagy, de a viselkedésed max 14-16 évesnek mutat!

2020. máj. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
De megpróbálom felhívni. Messengeren. Vagy whats up-on. Vagy viberen. Utana jöhet a telefonszam. De te felnőtt nő vagy. Miért kéne hogy anyukád hívogasson ha elmesz valahova? Ha meg neked esik bajod te tudod az övét, fel tudod hívni.
2020. máj. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 Savlekotő ***** válasza:
Komolyan kezeltesd magad mert az idegeiddel lehet gond,itt vagdalózol mer anyádat nem érdekled a pasid dobott.. Ha 17 éves korod óta külön vagy sose érdekelted,most miért izgat hogy meg van e telefonszámod. Tedd magad rendbe inkább lelkileg.
2020. máj. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Mint írtam nekem èvek óta (2010) ugyanaz a számom! Írtam azt is h neki van 3 száma is ami nekem megvan de 4.ről hívott... èn nem változtatom... ő igen de nem szólt,mert arra volt példa h èn hívtam volna számon de kikapcsolt... mert pl tereget főz akkor nem reagál...


Whats app, viber megint olyan ami nethez kötött... munkahelyen nem mindenki tudja felvenni, de kár a gőzèrt ezt magyarázni

2020. máj. 30. 14:17
 18/29 A kérdező kommentje:
Balesetezek persze mert anyámnak 4 száma van sztem egyiken se èrnè őt utól senki...de majd biztos xy kórház bejelöli ismerősnek ès rá ír fbn... remèlem már èrthető... de gyanús h mègsem esik le mièrt baj ha a saját gyerekednek nem tudod a számát... nem kell fejből
2020. máj. 30. 14:20
 19/29 Savlekotő ***** válasza:
Add meg neki a telefonszámodat,komolyan itt vergődünk egy piti dolgon,miközben felnőtt vagy de nem tudsz Anyáddal kommunikálni. Add meg neki a számot,ha meg nem érdekled,,azt írtad sose foglalkozott veled,akkor az se fogja érdekelni ha kiugrasz a 10 ről,ezt nem tudjuk helyettetek megoldani,nektek kell tenni a kapcsolatért.. Miért nem ültök le egyszer beszélgetni mondjuk?
2020. máj. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Tudja a számom ès eddig is tudnia kellett volna

MERT ÈN MEGADTAM ANNO ÈS AZÓTA NEM VÁLTOZOTT


De igazatok van mit is vagyok kiakadva mikor a kutyának se hiányoznèk...

Valóban egyszerű a sztori egy kibaxott lúzer vagyok kinek se családja se barátai ès kapcsolata se...


Èn kèrek elnézèst h ide feljöttem ès kiírtam magamból ami fáj!!!!

2020. máj. 30. 14:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!