18 évesen elköltözni?

Figyelt kérdés

Nem vettek fel az egyetemre ahova jelentkeztem. Nincs szakmám, se munkám. Igazából elég kilátástalan a jövőm, de tudom, hogy költözni akarok, amint lehet.

Nem tudom mivel akarok foglalkozni. Nem tudom mi érdekelne. De ha itthon maradok nem leszek előrébb. Ebben a városban megfulladok.

Mivel tegyem meg az első lépést önmagam megtalálásához? Azok válaszát várom, akiknek több tapasztalata van az életben, mint nekem:)



2020. máj. 30. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

OKJ képzés

Tanulj Szakmát

Ne aggódj nem kestel le semmiről

2020. máj. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
Au pairkedés 1 évre? Lesz egy pici pénzed, a nyelvet megtanulod, és addig is tudsz gondolkodni.
2020. máj. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ASegélyember ***** válasza:
100%
OKJ képzés, konkretan bármit válaszhatsz, korlátlan lehetőségeid vannak, de ha nem akarsz fizetni érte válassz olyat, ami hiányszakma, kap támogatást. A legjobb amit tehetsz, es ha ugy érzed hogy nem keresnél vele itt tul sokat, még mindig elmehetsz külföldre dolgozni, öcsém is kint volt valamelyik nyáron meg csak 17 volt de több százezret keresett. Es legalább messze kerülsz attól a várostól és nagy lépést teszel az önállósodás útján. Sok sikert!
2020. máj. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!