Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem merem elmondani...

Miért nem merem elmondani apámnak, hogy életmódot akarok váltani?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni edzeni és egészségesen enni, mert sokkal jobban érezném így magam. Kb. fél éve már csinálnám, viszont egyszerűen valamiért nem tudom elmondnai apámnak. Ha kettesben vagyok vele, valamiért egyszerűen nem tudok hozzá beszélni, főleg ezt valamiért nem tudom neki elmondani, de én sem tudom miért. Meg amúgy is ha vele vagyok, valamiért soha nem szólok hozzá magamtól, mindíg csak ő kérdez, én meg ilyen egyszavas válaszokat adok halkan, pedig beszélgetnék vele, de valamiért nagyon gátlásos vagyok a társaságában, és nem tudom miért. Mit tegyek? Már márciusban el akartam volna kezdeni, de mivel nem tudom neki elmondani, ezért nem tudtam elkezdeni:( 17F
2020. máj. 31. 00:27
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Mindig ilyen volt a kapcsolatotok?

Ha ő kérdez, akkor kíváncsi rád.

Mondd el neki, hogy : Apa! Arra gondoltam, hogy sportolnom kellene,

mert nem érzem jól magam a bőrömben. Szeretnék egészségesen élni."


Apád kínlódik veled, kezdeményez, faggat, te nem válaszolsz.

Néma gyereknek az apja sem érti a szavát.

Lehet, hogy nagyon boldog lenne, hogy végre megtört a jég.

De mi lenne, ha azt mondanád apádnak. Apa! Lenne velem kedved egy héten kétszer futni? Mindkettőnknek jót tenne."

Lehet, hogy maradni lehetne vele fogatni.

2020. máj. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Bocs: Lehet, hogy madarat lehetne vele fogatni.
2020. máj. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom őszintén miért nem mered elmondani mert ez ráadásul nem egy nagy dolog. Ha arról lenne szó hogy be akarnád neki vallani hogy pl. meleg vagy azt megértem de ez egy tök lényegtelen dolog. Meg amúgy miért kéne mondani? Csak csináld amit szeretnél nem kell mindenkinek mindneről beszámolni
2020. máj. 31. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Pubikorszak...:))
2020. máj. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!