Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell leszbikusnak...

Miért kell leszbikusnak hinnie anyámnak, csak azért mert engem jelenleg senki nem érdekel?17l

Figyelt kérdés

Igazából még csak nem is jó a kapcsolatunk annyira, hogy megosztanám vele, ha lenne valaki... Ő meg jön nekem a folyamatos megjegyzéseivel, hogy biztos azért nem érdekelnek a fiúk, mert leszbikus vagyok. Pedig nem. Egyszerűen nem érdekel senki úgy, se fiú, se lány. Ráadásul még nem is túl elfogadó, tehát nem azért kérdezi, mert annyira sejt rólam valami ilyesmit, és támogató akar lenni. Mindig veszekszik, ha valami miatt arra jut, hogy szerinte én márpedig leszbikus vagyok és azért nincs barátom.

Ha meg magyarázom neki, hogy nekem nem jön be senki, én se jövök be senkinek akkor vagy azzal jön, hogy biztos csak ezzel akarom elterelni a figyelmet. Egyszerűen nem fogja fel azt sem, hogy a fiú barátaimmal sincs köztünk semmi. Olyankor meg azon izél, hogy ha nem jövök be nekik, akkor biztos melegek, és én meg amiatt vagyok leszbikus, mert ilyen alakokkal barátkozok...


Komolyan, mit kezdjek anyámmal,hogy leakadjon végre a témáról?



2020. jún. 1. 13:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
28%
Tarts egy kamu barátot. Adj a látszatra, suttogj hosszan a telefonba, legyenek váratlan elmenéseid, titokzatoskodjál. Néha csípd ki magad, néha bömbölj látványosan a szobádban, hogy milyen szemetek a férfiak. Ennyi.
2020. jún. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Ne foglalkozz vele. Igazából kit érdekel hogy mit gondol? Ha neked nem tetszik senki és ezt nem képes felfogni akkor ez van. Ne akard meggyőzni.
2020. jún. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
20%
A leírás alapján aszexuális lehetsz, ha senki nem vonz szexuálisan. Ha így van, annyiban igaza van anyukádnak, hogy nem vagy hetero. Viszont azt nem értem, hogy ez mitől lenne olyan hatalmas tragédia.
2020. jún. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
Kicsit erős ennyiből megállapítani, hogy aszexuális lenne a kérdező. Lehet, hogy nem tart még ott, hogy ilyen jellegűen érdekeljék a férfiak, későnérő típus. Vagy csak szimplán nincs a környezetében, aki a típusa lenne.
2020. jún. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
45%
Nem megállapítottam, hogy aszex, hanem felvetettem, hogy akár az is lehet. Én az vagyok, és ebből a mondatból, hogy "nem érdekel senki úgy, se fiú, se lány" eléggé magamra ismertem.
2020. jún. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

#1 gyakorlat-orientált megközelítésén besírtam mijir elképzeltem, mint valami vígjátékot😜👍


A helyedben lehet, hogy fontolóra venném a tippjeit, ha már minden idegszálam rojtokban lógna anyu rögeszméje miatt.


Nem hinném, hogy gond lenne veled,vagy hogy aszexuális volnál.

Ha egyszer tényleg nem tetszik senki, az nem azonos azzal, hogy a bolygó 7.5 mrd lakosa közül se csillanna fel a szemed egy pasira sem, csak éppen nem kattansz senkire, aki épp elérhető a környezetedben.

(míg mások egy 50 fős zsakfaluban is kepesek szerelembe esni meg nagy Ő-t vizionálni ekkora "választékból" is)

2020. jún. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
Mond neki, hogy akkor lennél lezbi, ha csajod lenne, de mivel se pasid, se csajod nincs, miért lennél az? Világosítsd fel, hogyha mindkettő bejönne akkor meg biszex lennél, de az sem vagy, mivel se pasid sem csajod.
2020. jún. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd rá,sajnos jobbat nemigen tudsz...

Idővel leakad majd a témáról,ha azt látja,hogy nem reagálsz a dolgaira.

2020. jún. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
39%
Nem az a megoldás, hogy mentegetőzni kezdesz, hogy "nyugi, nem vagyok leszbi", mintha ez valami szörnyű vád lenne. Az a megoldás, hogy elmagyarázod anyukádnak, hogy semmi rossz nincs abban, ha valaki nem heteroszexuális, akkor sem, ha történetesen nem rólad van szó.
2020. jún. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

En már próbáltam azt mondani, hogy szerintem nem gáz, ha valaki leszbikus... Erre az volt a reakció, hogy azért mondom mert az vagyok....

Nem hiszem, hogy aszexuális lennék. Egyszerűen csak nem jön be senki a környezetemben. Senki ismerősömben nem látok többet, mint egy barát.

2020. jún. 1. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!