Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell leszbikusnak...

Miért kell leszbikusnak hinnie anyámnak, csak azért mert engem jelenleg senki nem érdekel?17l

Figyelt kérdés

Igazából még csak nem is jó a kapcsolatunk annyira, hogy megosztanám vele, ha lenne valaki... Ő meg jön nekem a folyamatos megjegyzéseivel, hogy biztos azért nem érdekelnek a fiúk, mert leszbikus vagyok. Pedig nem. Egyszerűen nem érdekel senki úgy, se fiú, se lány. Ráadásul még nem is túl elfogadó, tehát nem azért kérdezi, mert annyira sejt rólam valami ilyesmit, és támogató akar lenni. Mindig veszekszik, ha valami miatt arra jut, hogy szerinte én márpedig leszbikus vagyok és azért nincs barátom.

Ha meg magyarázom neki, hogy nekem nem jön be senki, én se jövök be senkinek akkor vagy azzal jön, hogy biztos csak ezzel akarom elterelni a figyelmet. Egyszerűen nem fogja fel azt sem, hogy a fiú barátaimmal sincs köztünk semmi. Olyankor meg azon izél, hogy ha nem jövök be nekik, akkor biztos melegek, és én meg amiatt vagyok leszbikus, mert ilyen alakokkal barátkozok...


Komolyan, mit kezdjek anyámmal,hogy leakadjon végre a témáról?



2020. jún. 1. 13:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%

Nem aszexuális, hanem gyerek

Miért kellene 17 évesen pasiznia.

Én 22-23 voltam, amikor egyáltalán elkezdtek feltünni a pasik, majdnem 29 voltam, amikor pasim lett, és nem, nem vagyok aszexuális, csak

1) későn érő vagyok

2) a (sokkal) fiatalabb partnerek jönnek be, ami mondjuk 17 évesen probléma lett volna.

3) válogatós vagyok, pedig alapvetően biszex vagyok, szóval több a lehetőség is.

2020. jún. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Feleségemnek ugyanígy telt a kamaszkora. Aztán mégis lettem én. Attól hogy 15 évesen nem fekszel le az első drogossal, még nem leszel leszbikus.

Ha leszvikus lennél akkor csajokról fantáziálnál, és lenne csaj ismeeősöd aki "bejön"

2020. jún. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%

Minden szülő azt szeretné, ha a gyereke az általa elképzelt normák szerint

élne,ha 17 évesen lenne barátja,szerelmes volna,2O éves korában stabil párkapcsolata, és 22 26 évesen egy vagy két gyereke.Ha ettől eltérő a

valóság, rögtön keresi az okot.És mivel a valódi okot nem tudja,a saját elképzelése szerint értelmezi a helyzetet.Ne is próbáld ezen változtatni,nem fog sikerülni.De apró kis "véletlenül" kiejtett szavakkal és megfelelő titokzatossággal értésére adhatod,hogy nem vagy leszbi.

Amikor legközelebb szóba hozza, kérdezd meg mi is az a leszbi, mondasd el

vele részletesen az ismertető jeleket, és kérdezd meg, szerinte melyik talál Rád.Azután kérdezd meg, Ö nem-e az?

2020. jún. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
15%

Magadbs nézhetnél. Tény, hogy minden ember meleg. Mindenki akinek nem jön be mindenki más, az meleg. Ezt nem tudni...


Igazán abbahagyhatnád vele a kapcsolatot. Miért beszélsz ennyire primitív emberrel a szükségeset leszámítva?

2020. jún. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy ilyen az anyukád. Amúgy mi lenne, ha leszbi lenne? Kitagadna, vagy mi?


Tőlem apám kérdezte ugyanezt anno,valójában volt barátom csak olyan égő volt az apám, hogy nem mutattam be. Akkor megkérdezte, hogy leszbi vagyok-e, és csak annyit kérdeztem vissza, hogy "és ha igen?". Amúgy nem vagyok az, de nekem csak huszonéves koromra jutott tartós párkapcsolat, diploma után. Egyáltalán nem is bánom.


Neki az lenne a feladata, hogy ha leszbi vagy, ha nem, akkor is önbizalmat adjon, ne pedig elvegye.

2020. jún. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
59%

"Igazán abbahagyhatnád vele a kapcsolatot. Miért beszélsz ennyire primitív emberrel a szükségeset leszámítva?"

Mintha az olyan könnyen menne egy olyan személlyel akivel együtt laksz. Az én apám is hasonló természetű, ő is mindig az arcomba tolja a magáét ha kell ha nem, amikor meg igyekeztem minimálisra szorítani a vele folytatott kommunikációt akkor mindig az volt a gondja, hogy "Nem beszélgetünk", de azon soha nem gondolkodott el, hogy miért van ez.

2020. jún. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
77%
Mondd hogy az vagy és hagyjon békén. De idegesítő lehet az anyád 🙁 mintha az embernek nem volna elég baja anélkül is
2020. okt. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!