Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy egy 15 éves...

Normális, hogy egy 15 éves lány még az anyjával alszik?

Figyelt kérdés

2020. jún. 2. 14:46
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
31%
Nagyon nem, egy gyermek sose aludjon a szüvelivel, mert amíg kicsi, megnyomhatják, rágurulhatnak, amikor meg nagyobb, akkor meg már ciki. Szerintem.
2020. jún. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
87%
Sztem az se normális hogy valakinél ez kérdés hogy normális-e😁
2020. jún. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
71%
Nem normális.
2020. jún. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
80%
én is anyummal alszok, csak mert nincs szoba, és nincs is pénzünk rá. fiú tesóimmal meg nem igazán akarok egy szobába aludni. nekem nem okozott lelki traumát 💁 17 éves vagyok.
2020. jún. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
72%

Ha olyan helyzet áll fenn mint 4-es válszoló esetében akkor nyílván szükség törvényt bot muszáj egy ágyban aludni.

De ha lenne amúgy lehetőség külön alvásra csak ndm élnek vele az elég beteges.

2020. jún. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
84%
Ha nincs más megoldás, akkor oké, de ha van, csak nem él vele a 15 éves lány, vagy a szülők ragaszkodnak ahoz, hogy a lány velük aludjon, az már egyáltalán nem normális!
2020. jún. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
82%
5-ös, igen, ha lenne rá lehetőség én is külön aludnék. 😅 csak volt hogy megszóltak hogy ez milyen beteges, de ha nem tudok külön aludni, akkor nem. és van aki ezt nem értette meg, és mondták hogy traumát okoz, meg nem tudom mit. semmi bajom nincs, pedig 2-3 éve így vagyunk. 🤷
2020. jún. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
80%

#7

A ti esetetekben ez teljesene érthető amíg nem álltunk túl jól anyagilag (10 éves koromig) addig az egész család együtt aludt, mert egy matrac volt a garzonlakásban. De amint egyenesbe jöttünk és volt rá lehetőség mindenkinek lett saját ágya, szobálya nem hobbiból aludtunk együtt.


Az pedig aki beszól azért mert nem telik nektek külön ágyra/szobára csak önmagát minősíti

2020. jún. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
30%
ez nem normális dolog!
2020. jún. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem muszáj, akkor baj. És az, hogy két szoba van egy házban, külön ággyal mindenkinek, csak az anyuka és az apuka nem akar együtt, akar egy légtérben aludni és az egyetlen lánygyerek ezért van az anyával egy szobába az nem az az ok, ami olyan oké lenne.
2020. jún. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!