Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ekzel anyukám egy...

Miért ekzel anyukám egy tárgyként?

Figyelt kérdés

Tegnap épp leültem az asztalhoz, már a kezemben volt a villa, beleszúrom a krumpliba, amikor szól anyám, hogy Feeerii menyj át mari néninek segíteni... De anya, épp eszem. anya: Ilyet nem illik csinálni, most pedig átmész!


Hát ez kész.


Egy másik napon, kb 2-3 hete: A szomszéd néni (marika) épp a kertben dolgozott, közben meg anyám kiment locsolni a teraszra: Köszöntek egymásnak, sé anyám megkérdezi: Nem kell segítség? Mari néni válaszolt, mondta, hogy jaaaj nagyon kedves vagy, de igazán nem kell. Anyám: jajj ugyanmár. biztos sokkal könnyebb úgy. Erre mari néni: No jóólvan gyere mondom miket kell kihőzni (gyomokat)

Erre anyám bekiabál, hogy Feri menj át segíteni..


Hát bszki.. Tök jó, hogy csak így "használ" engem az anyám. Kit érdekel h,ogy én épp fürdök, eszem, vagy tanulok közben? Anyám felajánlja a segítségét, de engem küld el dolgozni..


2020. jún. 6. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
8%
Mert így látja jónak.
2020. jún. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Hidd el, én is ilyen családból származom, és az egyetlen amit tehetsz, hogy ahogy lehet, a magad lábára állsz, és kirepülsz.


Ésszel, ne híreszteld senkinek véleményed a családban. Tapasztalat.


Sok sikert, és kitartást!

2020. jún. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Hány éves vagy Feri?

És miért nem tudod megmondani, hogy "Te ajánlottad a segítséget Anya, menj át te!" aztán odamész Mari nénihez és a maximális tisztelet hangján megmondod neki "Ne haragudjon Mari néni, de most eszem/tanulok/fürödni fogok, viszont Anya ráér, máris küldöm!"

Aztán bekiabálsz, hogy "Anyaaaa! Vár a Mari néni, ha már megígérted!"

2020. jún. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Hát, Ferike, szerintem mondd meg anyukádnak, hogy nem tudsz Mari néninek segíteni, mert a helyesírást kell gyakorolnod. Ezt muszáj megértenie.
2020. jún. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%

"Kit érdekel h,ogy én épp fürdök, eszem, vagy tanulok közben?"


Ezt a kamut. Biztos nem tanulsz, mert olyan helyesírási hibáid vannak, hogy nemiga :D

2020. jún. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%

Ez a kamu kiíró :D Hiába ejt direkt hibákat, a vesszőket olyan szépen elrendezi...

Jelentve! Egyébként csodálkozom, hogy más nem ismer rá! Ferike volt itt már minden... Rajtatok röhög, akik válaszolgattok neki :D

2020. jún. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
Hát bocsi, hogy nem élem itt annyira az életemet, hogy minden kamuzós idiótát felismerjek... Röhögjön, ha akar. Itt akkor is egyedül ő a szánalmas alak, nem mi.
2020. jún. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

#6

Nem mindegy? Ő legalább mókásan adja elő és szórakozunk!:)

Azok a gyalázatosak, akik családi tragédiákat hazudnak, uszítanak anyós, sógornő ellen, vagy burkolt formában tarhálnak.

Bárcsak Feri lenne itt a legnagyobb probléma!

2020. jún. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

Vagy amelyik totál hülyének tetteti magát és a legalapvetőbb dolgokat elmagyaráztatja, melyik kezedben legyen a szappan, ha kezet mosol, ha foltot akarsz tisztítani a ruhát kell a mosószerhez, vagy a mosószert a ruhához dörzsölni, mire használják emberek a sajtot és társai.

És emberek ezekre lelkesen válaszolgatnak, miközben még sokszor össze is vesznek.

2020. jún. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%

Most nem tudom, de én a "menyj"-en kívül nem találtam más helyesírási hibát, inkább csak elütéseket, amik előfordulnak, ha telefonon ír az ember. A nevek kezdőbetűit néha én is kicsivel írom, mert van, hogy nem figyelek rá, de javítom.

A kérdésre meg az a válaszom, ha ez valóban igaz, akkor megmondod anyádnak, hogy nem úgy megy, hogy más f##zával verem a csalánt, vagy legalább szépen megkérem a fiam "Mari néninek szüksége van a segítségre, kérlek ajánlkozzál!".

2020. jún. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!