Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit szeretsz az autódban?...

Mit szeretsz az autódban? Miért szereted? Csak egyszerű közlekedő tárgyként tekintesz rá vagy szeretsz foglalkozni is vele?

Figyelt kérdés
2019. okt. 15. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Szeretek foglalkozni vele.

Kényelmes, keveset fogyaszt, a led-mátrix fényszóróval nagyon jól látok sötétben, a biturbós motor nagyon jól "ugrik" alacsony fordulatról is. Azt is szeretem, hogy nagy tempónál is csendes az akusztikus szélvédőnek köszönhetően.

2019. okt. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Eszköz, annyit törődok vele amennyit muszáj. két autó van a családban, de kb együtt érnek annyit mint egy minőségi bicikli
2019. okt. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azt szeretem, hogy céges és így szinte semmi saját költségem nincs vele (amíg nem okozok kárt/balesetet).


Amúgy egy Ford Focus-ról van szó, 3. generációs. Igazából az a jó benne, hogy egyel nagyobb kategória mint amit saját zsebből vennék. Legtöbb ismerősömnek 1-el kisebb kocsi van ahol ha 5-ösbe vált akkor már a lábamat simogatja az anyós ülésen. A csomagtartó is "méretes" nem egy kis táska fér bele és alapvetően lehet vele menni.


Ami hátrány, hogy semmi extra, legalább egy tolató radar jól jönne. Motorikusan sem a legjobbak között van, de legalább igénytelen a motor.


Illetve nekem kezdő 1 éves vezetőként elég barátságos kezelhetőségű autó. Nem egy apu BMW-je, de nem is tolnak le az útról.

2019. okt. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Amúgy inkább csak használati eszköz.


Az igazság az, hogy a céges autó kicsit olyan, mint albérletben lakni. Nyilván igyekszel otthonossá tenni, de nem ölsz bele pénzt mert más tulajdona. Igaz ha az enyém lenne se különösebben foglalkoznék vele, csak használnám.


Az is benne van mondjuk, hogy 30 évesen kezdtem gyakorlatilag vezetni, így már túl vagyok a "tuningolós-padlógázos" korszakon. Illetve sokszor nem is érzem, hogy annyira autózni akarnék, csak sokkal gyorsabb, kényelmesebb mint más eszköz.

2019. okt. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első autóm van most meg egy 2001-es nissan micra. Nem a legszebb állapotú, nem kényelmes, lassú, de én szeretem mivel mégis csak az első autóm. Meg mindig is tetszett kinézetre is. Azért is szeretem mert első autónak szerintem tökéletes (kevés fogyasztás, könnyű parkolni, olcsó a fenntartás + maga a kocsi is stb.) Nagyon sokat nem foglalkozok vele, csak annyit ami ahhoz kell hogy ne menjen tönkre az autó teljesen és hogy ne legyen balesetem egy adott hiba miatt. Régi autó és ez meg is látszik rajta + hamarosan el szeretném adni hogy egy komolyabbat vegyek tehát nem szeretnék sokat rákölteni már. Viszont ha lesz új autóm ami komolyabb lesz azzal fogok törődni és nem csak közlekedési eszköz lesz
2019. okt. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nekem egy e36os BMW-m van 323i sor 6.

Borzasztóan féltem tőle de amennyire meg voltam ijedve annyira meg szerettem. Igaz nem első de kellemeset csalódtam. Én nem csak egy használati eszköznek veszem hanem foglalkozom vele hogy minél szebb legyen. Szeretem hogy ha megnézik az utcán és azt mondják hogy "hű milyen szép". Nem ütöm vágom szóval oda van rá nagyon figyelve.

És nem azért szeretem ha megnézik mert "jajj BMW" hanem mert minden elfogultság nélkül szép az autó. Gyönyörű bordó színe van M pakettel körbe az autón.

2019. okt. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy tárgy.

Tankolás, mosatás, szervizeltetés.

Jó, h el lehet vele jutni A ból B be kényelmesen.

2019. nov. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lassan megy mert óvatos...
2019. dec. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!