Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kezel értéktelen tárgyké...

Miért kezel értéktelen tárgyként anyám?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Sajnos a kérdés teljesen komoly. Anya konrkétan sz@rik az érzéseimre. Annyi a lényeg, hogy ide-oda visz, ahova akar, kérdés nélkül és azt csinál velem és a környezetemmel amit akar. Nincs magántulajdonom, privát szférám, mindig a szeme előtt kell lennem. Nem lehet pénzem, nem találkozhatok sulin kívűl a barátaimmal (azzal az inkoddal, hogy mindig valamilyen vírus van és abba belehalok, ha elmegyek velük szórakozni). Külöórákra járat, amik full fölöslegesek és utálom őket (angol, mert előrehozott érettségit csinálok, de nincs értelme, mert simán leteszem, 2. nyelv, matek, stb, és euzekből se állok olyan rosszul, de hulla fáradtan érek haza és őt nem érdekli, már mennem kell ide-oda. Mindent megszab, mikor mehetek el wc-re, mikor ehetek, mikor kell lefeküdnöm (21:00-kor már ágyba kell lennem) és hogy már suli után 15 perccel itthon kell gubbasztanom. Mindenért leordít, mindenért nyavalyog még akkor is ha jól csináltam valamit, semmi se jó neki. Úgy viselkedik, mintha folyton meglenne neki. Mit kezdjek vele? 17 éves vagyok. Ja, apukámra és rokonokra nem számíthatok. A megbeszélés meg lehetetlen, mert nem lehet vele 2 értelmes szót se váltani.Gyámügyet nem szeretnék belőle, bár már így is lelki roncs vagyok, szóval nem tudom mi legyen.

2017. jan. 6. 18:55
 1/7 anonim válasza:
24%
Azért, mert te hagyod, hogy tárgyként kezeljen és a fejedre nőtt.
2017. jan. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Hamarosan takarodó,tanulnod kéne,nem pedig itt lógni!
2017. jan. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%

[link]


Látom te is ezt nézted. Itt készít a mese elején a kislánynak egy "életrendet" az anyukája, ahol percre pontosan beosztotta a következő 5 évét. Kicsi trollom, azért a vécés dolog már nem lenne hihető még akkor sem, ha nem ugyanazt a csatornát néztük volna ;)

2017. jan. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
33%
#3-as Én is A kis hercegre gondoltam ^^
2017. jan. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

3

hidd el vannak ilyen szülők, nemhiába készülnek az ilyen műsorok sem.

Próbld vele megbeszélni, esetleg más családtagokat testvéreket is bevonni

2017. jan. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%
mert a tulajdonának hisz ;)
2017. jan. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
11%
Azért kezel értéktelen tárgyként mert annyira értéktelen vagy hogy másnak nem vagy jó csak értéktelen tárgynak...
2017. jan. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!