Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek igaza van ebben...

Anika2225 kérdése:

Szerintetek igaza van ebben az esetben?

Figyelt kérdés
.
2020. jún. 8. 20:03
 1/3 A kérdező kommentje:
A szüleim elválltak.Azóta én elköltöztem a szülői házból.És sajnos a szüleim miután elválltak és szét hulott a családunk azóta sok minden meg változott.Apu ngyon ritkßn jár a fiamat látogatni az unokáját.Vidzont azt elvárja és fel van háborodva ha mi nem megyünk hozzá.De abba nem gondol brle hogy azért nem megxünk merr szinte ő sem jön meg nézni bennünket se az unokát.
2020. jún. 8. 20:06
 2/3 A kérdező kommentje:
És mútlkor azt mondta a szomszédok már kezdenek meg szólni az miatt hogy nem is megdek megnézni őt.Viszont az a szomorú hogy azt nem látják hogy apám sem jön ide apszoludt.Arra lennék kiváncsi hogy hogyan reagálnátok erre az egészre.És hogy igaza e van apámnak hogy nem jöm viszomt azt elvárja hogy mi menjünk
2020. jún. 8. 20:09
 3/3 anonim ***** válasza:

A szomszédok véleménye nem érdekelne, nem ismernek titeket.

Úgy látszik nem arról van szó hogy nem érdekli hogy mi van veletek, csak szerintem lusta ahhoz hogy utazgasson, nem szeret kimozdulni. De valóban mehetne látogatni. Beszéld meg vele szerintem hogy neked ez rosszul esik.

2020. jún. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!