Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam meg itthon, hogy...

Hogy mondjam meg itthon, hogy újra együtt vagyok a barátommal, aki miatt csúszok az egyetemen?

Figyelt kérdés

Nem kioktatást szeretnék itt, hogy megint szakítunk, úgyis elhagy újra, stb.


A helyzet az, hogy tavaly decemberben szakított velem a barátom másfél év után és összejött egy másik lánnyal. Nekem akkor kezdődtek a vizsgáim, de egyszerűen képtelen voltam tanulni rájuk (kemény egyetemre járok, hiába tanultam évközben, ez itt nem elég). Egész nap csak feküdtem és sírtam, vagy aludtam. Ez ment kb egy hónapon át, nagyon kiborultam. Hiszen mindenki szerint mi voltunk a "tökéletes pár", bármit megtettem volna érte, foglalkoztam vele, magamat sem hanyagoltam el. És mégis elhagyott egy kislányért... De utána valahogy erőre kaptam és egészen júniusig tartottam is magam. Olyan voltam, mint egy gép. Reggel edzés, suli, ebéd, tanulás, újra edzés, este készülődés, tali/buli a barátaimmal és vagy úgy kiütöttem magam, hogy semmire nem emlékeztem, vagy altatóval aludtam. Nem akartam a barátomról beszélni senkivel, még azt is kerültem, hogy rágondoljak. Anyáék tudták, hogy mi történt és nem hibáztattak, hogy nem sikerültek a téli vizsgáim, nagyon sokat vigasztaltak, meg lefoglaltak, folyton a kedvemben jártak (jobban, mint amúgy).


De most újra együtt vagyunk már egy hónapja és fogalmam sincs, hogy közöljem velük. Nem akarok balhét, meg azt sem, hogy érződjön a feszültség a családi eseményeken, vagy ha itt van a barátom nálunk, amikor hazajövök én is.


2017. júl. 23. 21:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%
Újra el fog hagyni.
2017. júl. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%
A srácnak sok esze lehet,ha egy kislány miatt hagyott el. Neked meg mégtöbb,ha ezt elfogadtad.
2017. júl. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
78%
Hozzátenném nővéremmel is ugyanez történt. Megmondtuk neki hogy hülyeség vele újra összejönni, mégis megtette. Aztán persze szétmentek és el kellett tellnie egy évnek mire rájött hogy tényleg hallgathatott volna az okos szóra. A szerelmes nőnél nincs hülyébb élőlény a földön.
2017. júl. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
72%
A diploma mellé nem mindig társul sok ész.
2017. júl. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
87%
Elmondhatod magyarul, csak aztan ne sirj itt ha a szuleid nem fogjak simogatni a buksidat a kovetkezo szakitasnal.
2017. júl. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
82%
Megint szakítotok, úgyis elhagy újra.
2017. júl. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
95%
Csak azért van veled, mert nem akar szingli lenni és tudja, hogy visszavárod. Legalábbis nekem ez jött le.
2017. júl. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
91%
Most komolyan képes voltál visszafogadni egy férget, aki megcsalt? Mazochista vagy?
2017. júl. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
99%

De hogyhogy megint összejöttetek? Hogy győzött meg? Fél év alatt összeszedted magad, túlléptél rajta, és amikor végre kiheverted, hogy tönkretett, akkor összejöttél vele újra, hogy megint tönkretegyen? Amikor majd jön a következő kislány, akkor megint fél évig kínzod magad?


Úgy mondd el, ahogy van. Anyu, apu, emlékeztek az exemre, aki megcsalt, elhagyott, aki miatt hónapokig csak sírtam és feküdtem és elszúrtam a vizsgáimat? Na, most az van, hogy szépen nézett rám és megint összejöttünk, tudom hogy hülye vagyok, dehát szeretem ez van.

Valószínűleg el fogják mondani ők is, hogy nem vagy normális, de azt csinálsz az életeddel, amit akarsz.

Ennyi. Nem túl komplikált.

2017. júl. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
88%

Nézd..ha neked belefér még náhány év csúszás az egyetemen, akkor nyugodtan maradj vele. Remélem, hogy államilag támogatott vagy és, hogy a csúszkálásaidat nem a családod fizeti majd.


Tavaly dettó ez történt velem is. A 8-ból 1 vizsgát tettem le. Kaptam egy szép levelet az egyetemtől, hogy ha nem teljesitek ennyi meg annyi kreditet, akkor repülök. Összeszedtem magam. Irtó nehéz volt, mivel lelkileg egy roncs voltam. engem is más miatt hagyotak el. Előttem állt egy iszonyat nehéz fél év és még azon is stresszeltem, hogy vajon kivágnak e vagy sem. Végül az összes vizsgám sikerült, méghozzá elsőre! A családom volt a támaszom végig. Ami pedig exet illeti, soha a büdös életbe szóba sem állnék vele, majdnem miatta ment tönkre az életem. Ja..azt még hozzá kell tennem, hogy én is csúszok 1 évet ez miatt, mert egy épülős tárgyat nem teljesitettem akkor.

2017. júl. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!