Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csesztet folyamatosan...

Miért csesztet folyamatosan az anyám?

Figyelt kérdés

Bármit csinálok valamiért nem bírja ki, hogy ne cikizzen. Például ha egy vizsga nagyon korán van a suliban, 7:30-kor pontosan, akkor ő azt mondja: Háát nekem teljesen jó az időpont, de te nem tudsz olyan korán felkelni. Értitek.. 10 éve járok iskolába, minden egyes nap felkelek 6:00-kor és még a legcsípősebb télen is kisétálok az állomásig. de nem, én nem tudok felkelni olyan korán.. Mi a baja?


Egyébként ezt nem csak nekem mondja. az ismerőseinek is így beszél rólam. Meghívtak egy ausztriai útra az egyik ismerősömék és telefonba mondja a barátom anyja az én anyámnak, hogy reggel 7:00 kor indul a busz a keleti pályaudvartól. Anyám meg mondja neki szégyenkezve, hogy hát az nagyon jó lenne, de az Isti nem tud felkeni olyan korán.


Na. ilyeneket mond rólam. Nem értem miért. Bármikor fel tudok kelni. ha nulladik óra is van, akkor meg reggel 5:00-kor kelek. Vagy lehet észre sem vete, hogy első osztály óta járok iskolába? (most 10.-es vagyok)


2020. jún. 20. 14:57
 1/3 anonim válasza:
73%
Én a te helyedben mindenképpen megbeszélném ezt vele. Inkább menj oda és kérdezd meg hogy miért csinálja ezt. Szerintem akkor talán jutsz valamire. Talán valamiért haragszik rád és lehet ezert csinálja de inkább kérdezd meg tőle.
2020. jún. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy haragszik rád,és az a célja,hogy beégessen.
2020. jún. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nem ahragszik rám.

évek óta ilyen amúgy... mármint anyám

2020. jún. 20. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!