Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám még csak azt is...

Anyukám még csak azt is észreveszi, ha könnyes volt a szeme. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van, hogy sírnék, de tudom, hogy nem lehet, de azért könnyes lesz a szeme, és piros az arcom szerintem. És anyukám ezt kb. fél óra után is észreveszi, pedig nem is sírtam. És én magamon nem is látom a változást. Mit tegyek? Hogy takarjam el?

2020. jún. 24. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Miert kell eltitkolni ha sírsz?

Amúgy jég egy pillanatra, vagy hideg vizes ruha a szemedre

2020. jún. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mert mindenről szeretne tudni, és azért jó, ha vannak titkaim. Ha mondjuk azért sírok, mert egy barátommal veszekedtem, akkor biztos, hogy tudni akarja majd, hogy mi a gond, és megutálja őket, vagy engem állít be hülyének. Vagy éppen, ha miatta sírok, mondjuk egy veszekedés után, akkor nem szeretném, hogy lássa rajtam, hogy fájt nekem, mert nem az lenne, hogy elgondolkozna, és máskor kedvesebb lenne, hanem örülne, hogy ő győzött.

Köszi a tippet!

2020. jún. 24. 18:15
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Akkor kamuzz valamit! Mondd azt, hogy láttál valami meghatót!

Pl. Nickelback - Someday. Én ezen mindig elbőgöm magam.

2020. jún. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak látja rajtad hogy szomorú vagy/ bánt valami. Testtartás, mimika, hallgatagság... elég sokminden utalhat arra, hogy valami bajod van
2020. jún. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire zavar ez téged, akkor szerintem is találj ki valamit. Pl. hallottál egy dalt, ami arról szól, hogy az énekes elvesztett valakit, és kicsit bekönnyeztél. Vagy láttál egy megható videót pl. lánykérésről, meggyógyult kisgyerekről, stb, ezeken a nem érzékeny emberek is bekönnyeznek néha.
2020. jún. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!