Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek önző vsgyok?

Zity3 kérdése:

Szerintetek önző vsgyok?

Figyelt kérdés

Két felnőtt gyerekünk van, egy lány és egy fiú , mindkettő házas, külön élnek. Nekem rosszul esik ha elfelejtenek felköszönteni születésnapomon. Nem

ajándékot várok, csak egy üzenetet. Megtörtént már hogy elfelejtettek , rosszul esett, szóvá is tettem. Én nem felejtem el felköszönteni öket. Szerintetek önző vagyok?



2020. jún. 28. 22:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%
Nem. Biztos pótolják majd valahogy. Isten éltessen!
2020. jún. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
Minden ember önző.
2020. jún. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Ha jó a kapcsolatotok és van mit köszönniük neked, akkor részükről hiba ez.
2020. jún. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

Akkor mondanám önző dolognak, ha az lenne, mint nálunk általánosban egy ideig. Anyám nem volt hajlandó megmondani, hogy mikor született, legalább a napot, de mindig megsértődött, ha nem köszöntöttem fel.

A felnőtt gyerekeid elől gondolom nem titkoltad a szülinapod eddig, szóval igazán tudhatnák. Vagy legalább beírhatnák mobil naptárba, ha rossz a dátummemóriájuk

2020. jún. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Egyáltalán nem.
2020. jún. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
jó bunkók
2020. jún. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2%
Önző vagy, de nagyon!!! Már bocs, hogy ezt mondom, de örülj, hogy legalább van házad, meg a segged alatt kanapé!!! Én hajléktalan vagyok, nekem egy szigetelés nélküli lakókocsiban kell rohadnom!!! Örülj magadnak, nekem még barátaim sincsenek!!!
2020. jún. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan esik rosszul es nem vagy onzo. Nalunk nagynenemnek kellett hasonlot atelnie, o mindig kivart par napot, majd szepen elmondta a gyerekenek (eppen aki teljesen elfeledkezett rola), hogy tudod ugye mikor van a szulinapom es rossz erzes, hogy egy uzenetet nem tudsz kuldeni...
2020. jún. 29. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
29%
Beérett a nevelésed gyümölcse.
2020. jún. 29. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%

Mondjuk az én kolleganőm eljátszotta (de bevallottan baromi nehéz volt neki), hogy a már felnőtt gyerekét nem köszöntötte fel a szülinapján (miután őt sem köszöntötte fel a gyereke). Övé aug. elején van, gyereké aug. végén.

Nem egy városban laknak, szóval ő is csak egy sms-t vagy egy emailt vagy egy telefonhívást szeretett volna kapni, de oda se bojszintott a gyereke. Aztán ő sem tett semmit aznap, amikor a gyereke születésnapja volt.

Csodák csodája, aznap este egyből hívta a gyereke, hogy "ja, bocs, két hete akkor elfelejtettem, boldog szülinapot anyu."

Néha nem árt szembesíteni akár egy kedves családtagunkat is azzal, ha bunkó. Mert ha nem, akkor azt hiszi, így van rendben a dolog.

2020. jún. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!