Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha már kezd egy...

Mit tegyek ha már kezd egy kis önbizalmam lenni, és belenézek a tükörbe és azt mondom hogy: SZÉP VAGY! és tényleg úgy is gondolom, akkor édesanyám előjön azzal hogy nagyon meghíztam vagy valamit mozogni kéne nagyon...Mit tegyek?többi lent

Figyelt kérdés

, mert nem akrarja hogy úgy nézzek kii mint egy dömper.....És hogy az utóbbi 2 hónapban nem álltam mérlegre uye???

Lassan a mérleg közelébe is félek menni, mert teljesen elveszi az önbizalmam hogy a saját anyám ilyeneket monnd. Szerintem nem vagyok disznó és jól érzem magamat. Szeretem hogy nem egy csontváz vagyok, de azért nálam ez egy fájó pont....És nem veszi észre hogy mennyire fájdalmat okoz nekem azokkal a szavakkal. Egyépként 167 cm vagyok és 70 kg körül.

Szeretném a tanácsotokat kérni. :(



2020. jún. 29. 18:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
30%

Anyádnak annyiban igaza van, hogy tényleg túlsúlyos vagy, legalább 10 kilót le kellene adnod és erre tényleg a több és inter´nzívebb mozgás kifejezettemn jó ötlet.

Másrészt meg annak nem sok értelme van, hogy bemeséled magadnak, milyen jól nézel ki, és közben meg nem.

Az, hogy önbizalmat akarsz, nem azt jelenti, hogy nem veszed észre a valóságot, elöször tegyél is valamit azért, hogy jól nézz ki, utána érdemes csak mondogatni magadnak, hogy szép vagy.

2020. jún. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%

Kedves kérdező!


Az én anyukám is ilyen, és ha a normális, komoly hangvitelű beszélgetés, ahol elmondod, hogy ez téged zavar nem működik, akkor semmi sem fog. Nem lehet, hogy a saját túlsúlyát vagy elégedetlenségét vetíti rád?

Nehéz, de hagyd figyelmen kívül. A legfontosabb az, hogy te szeresd saját magadat.

2020. jún. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 FoxtrotLidérc ***** válasza:
57%
Hagyja már magát! Ne szórakoztasson már téged a hülyeségével. Messze nem vagy se dömper, sem egyéb. Szerintem ehhez a magassághoz bőven jó.
2020. jún. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

Ezzel csak az a baj, hogy nálad ez fájó pont, tehát mégsem vagy elégedett..

Anyádra szólj rá, hogy hagyja abba a @aszogatást, te meg szépen kezd el csökkenteni az evés adagokat.

2020. jún. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező, ha te így jól érzed magad, akkor ne hagyd, hogy anyukád befolyásoljon. Semmi baj nincs az arányaiddal.
2020. jún. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Mond meg anyukádnak hogy te jól érzed magad így a bőrödben viszont ne haragudj meg de ha ez neked fájó pont akkor miért nem próbálsz meg változtatni rajta egy kicsit? És most nem anuylad miatt hanem azért hogy tényleg úgy nezhess a tükörbe hogy na ez vagyok én jól nézek ki és ez az én érdemem.
2020. jún. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
56%
Az egyé"p"ként is csúnya, meg a 70 kg is kicsit valóban soknak tűnik. De ha te így érzed jól magad, akkor oké. Anyukád szerintem csak segíteni akar, de mondd meg neki, hogy te nem akarsz lefogyni, neked jó így.
2020. jún. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
42%
#1 magadtól vagy ilyen egyszerű vagy súgnak? A magasság / súly arány nagyon csalóka ám. A párom 170 /69. Szerinted ő is túlsúlyos? A matekod szerint igen. Pedig fitneszedző és kockás a hasa...
2020. jún. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
54%

A párod férfi, és sportoló. NEki igen mások az arányai, mint egy fiatal lánynak.

(Mellesleg férfiként nem lenne a párod túlsúlyos, emellett 167/70 meg a 170/69 még véletlen sem ugyanaz az arány!)

A kérdezö egyik sem, ezért igen valószínü, hogy tényleg kövér valamennyire.

Az nem segít rajta, ha beképzeli, hogy hü,de szuper, szép lány, aztán utána meg nem érti, miért nem foglalkozik vele mégsem egyetlen fiú sem. Sokkal elöbbre van, ha elöször is reálisan nézi magát, utána meg megpróbál normál súlyra jutni, meg sportolni, akkor nem kapna ilyen megjegyzéseket!

2020. jún. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
29%
Ha én 166 cm-vel most 54 kilósan úgy érzem (illetve így is van), hogy híztam, és le kell adnom, akkor azért te tényleg kicsit túlsúlyos lehetsz. Ezzel nincs baj, ha neked tényleg jó így, hisz az egészségedet nem veszélyezteti, de akkor beszéld meg anyukáddal ezt. Mert szerintem ő csak jót akar.
2020. jún. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!