Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám teljesen le akarja...

Anyám teljesen le akarja rombolni az önbizalmam?

Figyelt kérdés
Hát hogy is mondjam nem vagyok egy vekony lany es ezt napi szinten szova is teszi, de persze ezzel nem uavattatja magat. Masokhoz hasonlitgqt. A mai nap be telt a pohar es ignoraltam. Aztan meg odajott hogy mi a baj es elmondtam es kinevetett, meg kerdezgette hogy ilyenen miert sertodok meg. Szohoz sem jutottam semmit nem mondtam. Azt elfelejtettem az elejen, hogy nem buzdit arra hogy fogyak, hanem rombol. Es kinevet.

2020. ápr. 18. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

nem hiszem,hogy akkor anyud belegondolt, hogy fájó amit mond, az ennyém is beszokott szolni és szerintem nincs tisztában, hogy akkor ez bántó ...


21L

2020. ápr. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Van egy rossz hírem. Ha egy ember jelleme sz@r, akkor lehetsz te a gyereke, akkor is egy szemét. Biztos ő jó alakú, ez jót tesz az önbizalmának ... Jah, ha egy gyerek elhízik, az a szülő hibája, mert otthon kapja a kaját, és a mozgáskultúra is otthonról jön. Változtass, ha zavar a külsőd, de ne miatta. Kinevet? Pfú hát szeretné, ha depis lennél? Ez bolond, inkább ajánlaná fel, hogy ketten eljártok futni, vagy akármi.
2020. ápr. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Nekem is van egy rossz hírem: az önbizalmad alapja a szülő, azon belül is a gondozó figura (aki a csecsemővel elsődlegesen törődik, bárki is legyen az), azaz az esetek zömében az anya.


Egy normális anya elfogadja a gyerekét olyannak, amilyen és később is támogtaja, segíti, nem pedig tönkrteszi, megalázza, kineveti és bántalmazza. Röögve is lehet valakit a halálba taszigálni - lásd a történelem aljasait.


Neked az önbizalmad már eleve gyenge lábakon áll - éppen anyád miatt.


Mondd meg neki, ahogy azért sértődsz meg, mert fájdalmat okoz neked. És ezen ha még röhög is, akkor nem anya, hanem csak egy nőstény, aki szült egy gyereket, mert a biológia szerint képes volt rá. Anyává az ember nem azzal lesz, hogy ledobja a gyereket, hanem azzal, AHOGY azt felneveli.

2020. ápr. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán kontrázd le hogy "te meg érzéketlen és bunkó vagy"-al. Ha megsértődik nevesd ki te is. Venni fogja a lapot.
2020. ápr. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Mond meg neki, hogy te még lefogyhatsz, de ő már nem lesz normálisabb.
2020. ápr. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer csak úgy tök komolyan tedd fel a gyönyörű kérdést: anyu milyen megöregedni? Legközelebb azt, hogy mikor kezdett ráncosodni. Aztán egy hét múlva, hogy mikor kwzdte el érezni, hogy már nem fiatal. És röhögj egyet :)
2020. ápr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!