Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megengednétek hogy itt aludjon?

Megengednétek hogy itt aludjon?

Figyelt kérdés

Több mint fél éve vagyunk együtt a barátommal és tervezgetjuk hogy együtt alszunk. A hétvégén festik a szobáját úgyhogy úgy gondoljuk ez egy jó alkalom lenne rá. Amikor nyaralás vagy bármi szoba jött anya egyből jött a szent beszéddel hogy egy fiúnak ugyan úgy folytatódik az élete ha terhes leszek stb.. Már voltunk úgy együtt (védekeztünk) de ezt nem mondhatom el anyának nem túl jó a kapcsolatunk és nem az a megértő típus :(

Ti engednétek hogy itt aludjon?


Ő 21 én 18.



2020. júl. 2. 17:33
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Talán
Kizárt
114 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%
Anyukád hallott már valaha fogamzásgátlásról?
2020. júl. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
97%
Én engedném, de azzal sajnos nem sokra mész, ha anyukádék nem engedik.
2020. júl. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
19%
#1 mondjuk fog.gátlás ellenére is lehet teherbe esni
2020. júl. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
38%
Este nem fülelni kell, hanem aludni, és akkor talán nem hallanád, hogy a lányodat répázzák.
2020. júl. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
19%
Nem. Nem átjáró az otthon, a család.
2020. júl. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%

Az van, hogy mi hiába engedjük meg, ha anyud nem, ezt jól mondják. Ugyanakkor fél éve már mégiscsak együtt vagytok, szóval azzal érvelhetsz anyudnak, hogy ez így mégiscsak komoly dolog.

Azt meg nem értem, hogy anyukád mitől ilyen keserű. Már miért kéne, hogy egyből terhes legyél? De még ha az is lennél, akkor is ha szeret a párod, segít neked és nem nyaralni megy. Vagy ezt anyud honnan veszi? Apud is elment nyaralni, hogy ilyen tapasztalatai vannak? Vagy én nem is értem. Meg hát igen, nem csak este lehettek együtt. Ez igen hülye hozzáállás, meg gondolhatja, hogy nem csak egymás kezét fogjátok azóta is. Xd

2020. júl. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
69%
A nyaralást úgy értem, hogy folytatódik az élete. Dolgozik, stb. De na, a lényeg átjön szerintem. Xd
2020. júl. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
68%
Van olyan szülő, akit zavar, hogy a házában egy kívülállót kerülget. Ezt is meg lehet érteni.
2020. júl. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
80%
anyukád azt hiszi, csak sötétben lehet szexelni és/vagy teherbe esni?
2020. júl. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
72%
Ha anyukád nem engedi, akkor nem. Nem az a gond, hogy csináljátok, hanem a családi ház az családi ház, ha ott ennek nem örülnek, akkor ott nem kell csinálni, főleg, ha anyukád nem látja a fiút szívesen.
2020. júl. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!