Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megengednétek 16 éves lányotok...

Megengednétek 16 éves lányotoknak, hogy egy fiú barátjánál aludjon?

Figyelt kérdés

A kerdesemet egy ebben a rovatban latott kerdes ihlette. :D

Tegyuk fel: van egy 16 eves lanyotok. A lanynak van egy fiu baratja, de csakis barat, meghozza “legjobb”. Olyan 2 eve beszelnek mar egymassal, es a fiu megkerdezi a lanytol, hogy nincs-e kedve naluk aludni. A lanyotok megker titeket, es elmondja hogy csakis baratok a fiuval.

Szulokent mi lenne a velemenyetek errol? Engednetek vagy szo se lehetne rola?


2018. ápr. 8. 00:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Ha ismerném a fiút, és tudnám, hogy tényleg caak barátok, akkor persze.:)
2018. ápr. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
Persze,megengedném.
2018. ápr. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%
Nem. Ha a pasija lenne sem aludhatna elsőre ott, csak a fiú nálunk, ha már egütt vannak egy ideje. És jó sok itt alvás után lehetne ott alvás.
2018. ápr. 8. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Ha van nála óvszer, miért ne?
2018. ápr. 8. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%

Rengeteget aludtunk egymásnál a fiú legjobb barátommal, de mi 7 éves korunk óta vagyunk jóban, onnantól gyakorlatilag együtt nőttünk fel. Ha 2 éve én is ismerném, simán. Ugyanaz, mintha egy barátnőjénél aludna. Hozzá tenném, hogy 16 évesen én már a pasimnál (mostanra férjem) is rendszeresen aludtam.

22N

2018. ápr. 8. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%

Tudom melyik az a kérdés, a fiúnak tetszik a lány- vagyis marhára nem aludni akar akármit mondjon. Őszintén szólva nem is értem ezt az ott-alvás mániát- Miért ne mehetne haza a lány? Idegen városban lakik a fiú? Nem tud hazajutni? Ha nem, felesleges mások nyugalmát megzavarni. Kisgyerekeknél értem hogy "izgi" még lefekvési idő előtt is locsogni egymással, meg későn is játszani. Pároknál megértem hogy izgalmas egymás mellett ébredni, vagy csak egymást övelve, esetleg szexelni. De ennem a "nem a csajom, de aludjon már itt" nincs értelme. Azon kívül hogy lehetőség legyen megdugni a csajt. Márpedig remélném hogy a lányom se nem ilyen buta, se nem ilyen olcsó senki, hogy első szóra ugorjon és "ott aludjon" akármilyen pasasnál. Szóval nem, nem örülnék neki, mert ne legyen se ribi, se tolakodó a gyerekem aki megzavarja mások esti nyugalmát mert ok nélkül bepofátlankodik mások otthonába.


Ellenben ha a gyermekem bármelyik barátjának problémája lenen, minden további nálunk hagynám hogy nálunk legyen, hegyet biztosítanék neki .időlegesen. De az együtt alvást hagyjuk csak meg a párok és a felnőttek játékának- hisz az bizonyos szempontból intimebb tud lenni mint a szex...

2018. ápr. 8. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%
"Hozzá tenném, hogy 16 évesen én már a pasimnál (mostanra férjem) is rendszeresen aludtam. " Sajnos vannak szülők akik mást sem akarnak, csak hogy a gyerekük ne legyen nekik útban....
2018. ápr. 8. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
37%
Meg. Ha nem engedem, akkor is megtörténik. De akkor már inkább ne az legyen egész életében az emléke az elsőről, hogy titokban kellett a padláson, minden neszre rémülten abbahagyni, hátha jön a mutter/fater.
2018. ápr. 8. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
Én is sokat aludtam a fiú barátomnál kiskoromtól kezdve, meg ő is nálunk. Együtt nőttek fel a szüleink is,meg mi is (anyáék egy napra voltak kiírva szülni :D) ,ezáltal sokat együtt voltunk. Hála az égnek a barátság azóta is tart.
2018. ápr. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%
Megengedném.
2018. ápr. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!