Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak most? Nagyon félek

Mit csináljak most? Nagyon félek

Figyelt kérdés
Most megtudta apám hogy anyám megcsalja őt, illetve csak gondolom mert látta a messenger üzeneteit és eléggé arra utal, meg én 2 napja láttam hogy ilyen társkereső oldalakat nézeget anyám. Most hívta fel apám hogy ne jöjjön haza, de tudom hogy haza fog jönni és tudom hogy apám meg fogja verni. Mit csináljak? Nem az első alkalom lesz, nagyon félek!

2020. júl. 3. 14:40
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
89%
Menj el otthonról...? Ha anyudat védeni akarod akkor együtt menjetek el valahova, pl. valamelyik rokonhoz és töltsétek ott az estét.
2020. júl. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
39%
Próbálj meg kimaradni belőle.. Maradj egy olyan szobában ahol nem eshetsz bajba.. De semmiképp ne legyél ott ahol veszekednek majd.. Nézd meg hol fog lenni ez a veszekedés és addig ne menj ki abból a szobából amiben elbújsz amig véget nem ér.. Mert ha igen van rá esély hogy téged is belehúznak és hát valamelyiktől kapsz egyet..
2020. júl. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
De nem akarok hogy apám bántsa anyukámat, nem akarok :((((
2020. júl. 3. 14:50
 4/40 anonim ***** válasza:
84%
Amikor kezdődik a cirkusz hivod a zsarukat.
2020. júl. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
De mindketten hibásak mert anyám megcsalta (arra utalnak a jelek még mindgi) apámat, apám meg már nem egyszer verte meg anyámat! Nagyon nagyon félek, és itt bőgök halkan
2020. júl. 3. 15:19
 6/40 anonim ***** válasza:
93%
Ahogy el kezdődik a balhé hívd a rendőrséget ő majd intézik , hogy nyugalom legyen .
2020. júl. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
de akkor lehet hogy apukámat börtönbe küldök és ahhj egyszerűen teljesen tanácstalan vagyok
2020. júl. 3. 15:34
 8/40 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk hívd fel Anyukádat és szólj neki, hogy gáz van, ne menjen haza. Aztán valahogy menekülj te is onnan.
2020. júl. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
felhívtam már, írtam is neki azt mondta hogy nincs hova mennie. azt mondta muszáj haza jönnie, és ha durvul a dolog rendőrséget hív. nagyon félek, nem hiszem el hogy megint ezt kell átélnem
2020. júl. 3. 16:10
 10/40 anonim ***** válasza:
82%
Anyáddal tudasd, hogy mi a helyzet, mennyire félsz. Nem tudsz te vagy ő áthívni valami felnőtt rokont, aki ott lesz mikor kirobban a balhé? Rendőrt úgyse fog egy gyerek kihívni a saját szüleire. Anyukádnak van hova mennie? Legjobb lenne tényleg nem hazamenni, amíg apád kicsit le nem higgad, vagy valami semleges helyen (park, kávézó) megbeszélni a továbbiakat. Ha apád ilyen verekedős típus, akkor hacsak nincs valami szemtanú vagy nem nyilvános helyen lesznek, anyukád mindenképp kapni fog. Sajnálom, nekem is végig kellett néznem pár ilyen cirkuszt gyerekként, tudom mennyire ijesztő tud lenni.
2020. júl. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!