Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim elváltak és a...

Leiyla kérdése:

A szüleim elváltak és a családomat az édesanyám és a nagymamám alkotják. De anyukámmal egy ideje nagyon megromlott a viszonyom mert nem helyesli az életstilusom és azzal büntet hogy nem beszél velem. Félek hogy örökre elveszítem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Azelött nagyon közel álltunk.
2019. jan. 31. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi az amit annyira nem helyesel? Lehet, hogy jó oka van rá, de az is lehet, hogy csak túlságosan félt. Bármelyik is, mindkettőtökben kell legyen egy kis kompromisszumkészség, hogy ez megoldódjon.
2019. jan. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gülüszemü Káposzta válasza:

Nagyon sajnállak téged. Borzasztó lehet ez.

Szerintem egy ideig TE se próbálj az anyukáddal beszélni, ha pedig ő még mindig nem akar, akkor próbáld beszélni vele.

Remélem tudtam segíteni😊.

2022. nov. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!