Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan segítsek a 19 éves...

Hogyan segítsek a 19 éves fiamnak, ha reménytelenül szerelmes egy nőbe?

Figyelt kérdés
19 éves fiam nagyon rendes, segítőkész, az apja vállalkozásában dolgozik keményen. Soha nem volt vele gond, nagy baráti társasága van, jókedű, vidám, igazi társasági ember volt mindig. Voltak már barátnői, középiskolában, korabeliek. Most viszont szerelmes lett egy környékbeli 29 éves nőbe. Nem ismerem, azt mondják, hogy kedves, viszont a korkülönbségen túl a fiamhoz illik, elvárja, hogy 20-30 milliós autókkal fuvarozzák és hasonlók, külseje megvan hozzá. 19 éves fiúnak pont tetszik, mert enyhén szólva felnőtt filmesnek néz ki... Mindegy, de a fiam azóta depressziós. Mindig a képeit nézegeti. Az unokatesvére elmondta nekem, hogy írt is neki, de a nő visszaírt, hogy nem ismerkedik, mert kapcsolata van kibontakozóban. Azóta a fiam mindig szomorú, ha végeznek a munkával, csak fekszik. Megszakad a szívem... Mit tehetnék? Nem tudja, hogy én tudom, hogy szerelmes... Elmondjam neki, hogy tudom és beszéljek vele? Nagyon sajnálom őt.

2020. júl. 5. 21:37
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
*** a korkülönbségen túl sem illik a fiamhoz
2020. júl. 5. 21:38
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Biztosísd róla, hogy veled beszélhet erről ha akar, és nem fogod ócsárolni a hölgyet. Egyébként meg arra figyelnék, hogy egyen/igyon legalább minimálisan, nehogy szarul legyen ebben az időben.
2020. júl. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Eszik meg iszik szerencsére.
2020. júl. 5. 21:57
 4/22 anonim válasza:
95%
Mindenkinek van az életében egy szerelmi csalódása - főleg ilyen fiatalon. Túl fog rajta lépni majd meglátod. Maximum 1-2 hónap és újra a régi lesz :) De ettől függetlenül jó ha látja hogy mellette állsz, vígasztald meg. Ami még fontos. A fiad nem depressziós, ezt szokás mindenkire mondani aki szomorú valami miatt - a depresszió az egy mentális betegség, sokszor külső hatás nélkül alakul ki. A szomorúság, a csalódottság, szerelmi bántódás nem egyenlő a depresszióval. Ezt a szorongáshoz tudnám hasonlítani. Aki nagyon szorong, az attól még nem biztos, hogy beteg, csupán valamihez köthető a szorongása - Például fél egy vizsgától, fontos találkozója lesz stb.. Akkor lenne depressziós a fiad, ha ez a szomorúság súlyosbodna, nem enne, öngyilkossági hajlama lenne, és egész nap letargikus lenne, semmit se csinálna, nem lenne motivált, és még sorolhatnám. De azért vigyázz vele, sok tini orbitális hülyeséget tud csinálni egy lány miatt, nehogy valami rossz történjen.. Vigyázz rá!
2020. júl. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
21%

Ne avatkozz bele!

De ez egy troll kérdés.

Hogy néz ki egy "felnőttfilmes"? Én speciel ismerek nem egy felnőttfilmest, és a hétköznapokban pont úgy néznek ki mint egy átlagos, csinos nő. ( Az más kérdés hogy rengeteg nőnél értelmesebbek, műveltebbek.)

"elvárja, hogy 20-30 milliós autókkal fuvarozzák és hasonlók" - Ostoba, tudatlan sztereotípia. De ha igaz is lenne, honnan tudod?

"de a nő visszaírt, hogy nem ismerkedik, mert kapcsolata van kibontakozóban" - Tényleg, ez már mekkora ****! Nem ismerkedik mert van egy kialakuló kapcsolata.

Ha ez a kérdés igaz, akkor küld el a fiadat pszichiáterhez, mert nem normális!

2020. júl. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%

5ös!

Az utolsó mondatodra! Tükörbe néztél?

2020. júl. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem kitaláció... de hiszel, amit akarsz, az még ingyen van.

Remélem, hogy 1-2 hónap és tényleg a régi lesz.

2020. júl. 5. 22:16
 8/22 anonim ***** válasza:
30%

ma 22:15

Miért is kéne tükörbe néznem?

Én vagyok 19 évesen szerelmes egy 29 éves nőbe aki nem kíváncsi rám, akit nem is ismerek, és én vagyok emiatt depressziós?

Szerinted ez egy normális állapot?

2020. júl. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
52%
Lehet le leszek pontozva, én voltam a négyes, de abban egyetértek az utolsóval hogy, igazából hogy lett szerelmes egy olyan nőbe akivel életébe nem találkozott? Úgy nem lesz valaki szerelmes hogy megnézegeti a képeit instagramon szerintem.
2020. júl. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
28%
Igen! A szerelem nem ismer határokat! És igen! Írtad h nem normális meg minden.... Tükörbe néztél? Észrevettük!
2020. júl. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!