Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A barátom arab, hogy mutassam...

A barátom arab, hogy mutassam be itthon?

Figyelt kérdés

Rendes, jól szituált, itt nőtt fel Európában (Londonban), szóval nem ilyen menekült típus, aki 3 hete fürdőkádat sem látott. Viszont a bőre sötétebb, meg látszik, hogy nem egy skandináv típus.


Még sosem volt barátom, ezért alapból nem tudom, hogy kéne bemutatnom, de ez a "probléma" még nehezít is rajta... Főleg, mert van egy barátnőm, aki szinte csak arabokkal van/volt együtt és a szüleim mindig ki vannak rajta, hogy egyszer azt a lányt biztos egy árokban találják meg, meg hogy a szülei ezt hogy engedhetik stb.

Nálunk ez nem alkalmi dolog, 5 hónapja együtt vagyunk.



2020. júl. 8. 12:34
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
39%
Olvasgass inkább egy kicsit az ilyen "kedves" "európai" arabokról. Ne a saját károdon tanulj, mikor előtted már ezren elkövették ezt a hibát.
2020. júl. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
A teljesen magyar emberek között is lehet találni olyat, hogy csak les az ember.
2020. júl. 8. 12:42
 3/28 anonim ***** válasza:
94%
Apa, anya, ő itt xy. Xy, ők a szüleim.
2020. júl. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
33%
Jó, akkor majd tanulsz a saját károdon. Nekem mindegy.
2020. júl. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
84%

Ne azt hangsúlyozd ki, hogy arab. Te írod, hogy ugyanolyan ember, mint bárki más. Akkor az az alap, hogy legalább te kezeld úgy, és akkor mások is úgy fogják.

Szóval kb., ahogy a 3-as írta. Apa, anya van egy barátom. Ha gondoljátok, valamikor bemutatom.

2020. júl. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
90%
Amíg te más emberként kezeled ne várj el semmit el szüleidtől. Úgy mutasd be,mint ha nem is lenne arab.
2020. júl. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
18%
A "hazai" férfiak már a magyar nőknek sem jók?
2020. júl. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
73%
Van pár Arab barátom, és értem a problémát hiszen itt is láthatod, hogy az alacsony intelligenciájú emberek elítélik őket mert azt mondta a tv, de nem hiszem, hogy a szüleid olyan buták lennének, és talán eleinte nehéz lesz, de hidd el, hogy megbarátkoznak vele csak kell kis idő és türelmesnek kell lenni velük hiszen ők még nem találkoztak az "ellenpéldával"
2020. júl. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
72%

Nem is ez az igazi kérdés.

Én mondjuk elfogadnám, nincsenek előítéleteim.

Viszont az ő családja, hogy fog elfogadni? Gyanítom, hogy sehogy...

2020. júl. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
86%

Jaj... nekem van félig arab ismerősöm, kiskora óta itt élnek (az apukája ide jött dolgozni, aztán megházasodott egy magyar nővel). Semmi különbség nincsen közünk, csak annyi, hogy a gyerek már pilóta, én meg gyümölcsöt árulok.

Ez az ismerősöm nem politizál, de egyszer kifakadt, hogy amióta Orbánék migránsoznak mindenki bántja, holott itt nőtt fel és sose kapott egy rossz szót se azért, mert arab.

Annyira megetették az embereket a migráns dumával, a kommenteken is látszik.

Az egy más világ, egy itt élt arabnak köze sincs a muszlim "elásom az asszonyt a kertbe" söpredékekkel.

Anyudéknak idő kell, hogy ezt meglássák. De meg fogják szeretni, ne aggódj.

2020. júl. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!