Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mutassam be a barátomat...

Hogy mutassam be a barátomat itthon? Beszéljek róla előtte, vagy csak hívjam el?

Figyelt kérdés

32 éves, én 19 vagyok.

Nem pár hónapja ismerjük egymást, hanem lassan három éve van közöttünk több, mint sima ismeretség... Most viszont eljutottunk arra a pontra, hogy rendesen, titkolózás nélkül szeretnénk együtt lenni. Tehát bemutatom a szüleimnek.

De valamilyen szinten már ismerik, mert a legjobb barátnőm apukájával ő jóban van, szóval párszor már találkoztak... És félek, hogy rosszul fog elsülni a dolog, vagy nem tudom. Még sosem mutattam be senkit itthon.


2017. febr. 19. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Én elöszőr anyukámnak beszélnék róla... Meg fog érteni. :) Nekem is van olyan ismerősöm aki 40 éves és 20 éves kínai nő a felesége.
2017. febr. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem úgy mutassd be őt, hogy nemrég vagytok csak együtt. Hiszen bőven fiatalkorú voltál a kapcsolat kezdetén, és ez lehet hogy rossz érzéseket keltene a szüleidben.
2017. febr. 20. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyilván célszerű először beszélni róla, főleg mert nem kicsi a korkülönbség. Ne hozd zavarba a férfit és a szüleidet azzal, hogy egyszer csak hazaviszed. Pláne zért nem, mert sok szülőt megrémiszt az ekkora korkülönbség, és a botrány vagy csípős megjegyzés meg nem hiányzik egyikőtöknek sem.
2017. febr. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp érdemes róla beszélni, pláne, hogy az "elvárttól" eltero; idosebb/más a bőrszíne/veled azonos nemű : ezek sokkolhatjak a szülőt, ha nincs rá felkeszulve, meg akkor is, ha nincs semmilyen eloitelete
2017. febr. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Először szerintem is mesélj róla otthon, egyáltalán tudják azt, hogy találkozgattok, úgymond "készítsd elő a terepet". Azt én is hanyagolnám, hogy már 3 éve van köztetek valami, de azért azt sem füllenteném, hogy most találkoztunk először. Mondd azt, hogy már régebben is szimpatikusak voltatok egymásnak, kialakulóban van köztetek valami, vagy hogy eldöntöttétek, hogy megpróbáljátok komolyabban,és szeretnéd, hogy megismerjék ők is.
2017. febr. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18%

19 éves vagy. Ne haragudj,de szó nélkül hozzá mehetnél,ha szeretnél. Ennyi idősen nem kerítenék ilyen nagy feneket a dolognak.

"-Sziasztok! Ő itt a barátom Peti. Pár hete járunk.

-Szia! Isten hozott! Van ott a gazon bolognai,kértek?"

Kb ennyi...

2017. febr. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
19%
Elég igénytelennek neveltek a szüleid ha majd' másfél évtizeddel idősebb emberrel jöttél össze.Ebből kiindulva nem fogja érdekelni őket,ha tótágast állaz az sem.Amúgy jól ki fogank jönni a barátoddal,hiszen közelebb van korban hozzájuk,mint hozzád.
2017. febr. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!