Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mutassam be a barátomat...

Hogy mutassam be a barátomat itthon, ha idősebb, mint az anyám?

Figyelt kérdés

Nem érdekelnek az olyan válaszok, hogy ez úgysem komoly, csak szexre használ, apakomplexusom van, stb. Tisztában vagyok egy ilyen kapcsolat veszélyeivel, de egy huszonéves is ugyanúgy átverhet és kihasználhat, ahogyan egy idősebb férfi.



A lényeg az, hogy anyukám 43 éves, a barátom 45.

Másfél éve ismerjük egymást, fél éve kezdtünk randizgatni és augusztus vége óta vagyunk kimondottan együtt.

20 éves vagyok, egyetemista.


2017. nov. 1. 17:47
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
65%

[link]


Hozd össze őket... :D

2017. nov. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
68%

Leginkább sehogy, ha jót akarsz anyádnak.

A többit tudod, leírtad te magad.

2017. nov. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
De már ő is bemutatott a szüleinek, vasárnap az apukája születésnapjára megyünk. És komolyan gondolom vele, nem egy futókalandnak.
2017. nov. 1. 17:53
 4/41 anonim ***** válasza:
76%

Akkor keverj néhány Xanaxot anyukád poharába.

Komolyan mondom, hogy rettenetesen elkeserednék, ha a lányommal így járnék...

2017. nov. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
94%

Ahelyett,hogy csak úgy oda állítasz vele...mond el szépen anyukádnak,hogy van egy barátom (bizti gondolta) és 45 éves...

aztán amikor eljön az az idő,hogy lenyugodott és azt mondja,hogy kíváncsi rá akkor bemutatod.

2017. nov. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
29%

Miért lenne baj??

Lehet, hogy az anyja, meg a 20 éves fiúcskákra hajt.

2017. nov. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
80%

Először csak világosítsd fel anyukádat. Nekem is van egy ismerősöm, ugyanannyi idős mint te, 50 éves pasival. Az ő anyukája rettentően kikészült, sokat sírt, persze beletörődött, mert mégis mit tehetett volna? Legalább készítsd elő a terepet, mielőtt odaállítasz vele...

Remélhetőleg nem nős a barátod!

+ Az, hogy te komolyan gondolod, sajnos nem jelent semmit. Nekem is apakomplexusom volt, sok idősebb pasival volt dolgom, soha nem gondolta komolyan egyik sem, csak szórakoztak, és másoknál is pontosan ezt látom.

jó hír: az apakomplexus kinőhető

2017. nov. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 szántóvető ***** válasza:
41%
mondd azt neki h van egy gazdag pasim aki eltart.szerintem meg fogja érteni.
2017. nov. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
61%
Mindegy hogy talalod... Nem erdekel hogy milyen naiv szoveget fujsz, a draga pasidnak kellene jobban felni.
2017. nov. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
31%
Nekem közel 40 évesen 18 éves barátnőm van. A szüleinek semmi bajuk nem volt velem, bár ennek lehet, hogy az anyagi helyzetem az oka. Elfogadnak, hogy miért, az különösebben nem is érdekel. Viszont néhány éven belül el fogom engedni, hogy találjon majd egy korban hozzá illőt.
2017. nov. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!