Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mutassam be a barátomat...

Hogy mutassam be a barátomat itthon anélkül, hogy ribinek gondolnának?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok egy férfivel, aki a válása közepén van. Akkor még nem történt közöttünk semmi, amíg együtt élt a feleségével, szóval akkor csak jóban voltunk. Viszont anya jóban van a (hamarosan volt) feleséggel, mert az én szüleim és ők jóban vannak.

Tudom, hogy anya sosem bántana emiatt, mert ő is élt rossz házasságban (apával) és tudja, hogy a válás megoldás. De akkor is, nem szeretném, hogy azt gondolja, ez miattam történt...


Ezért arra gondoltam, hogy esetleg hamarabb beszélgetnék vele erről, a barátom pedig szólhatna erről a nevelőapámnak, hogy ne legyen olyan nagy a meglepődés. Vagy szerintetek ez rossz ötlet?

Hogy kellene?


2015. nov. 14. 19:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
31%
"Barátomat"... Ne izgulj, hamarabb talál új frissebb pipihusit, mint hogy ilyeneken kelljen aggódnod.
2015. nov. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Jaj, na az ilyen válaszokkal hagyjatok békén! :D

Nem az érdekel, hogy az itteni válaszadók szerint meddig leszünk együtt, vagy hogy mennyire használ ki, sőőőt, még az sem, hogy az itteniek mit gondolnak erről. :)

Köszönöm :*

2015. nov. 14. 19:25
 3/29 anonim ***** válasza:
31%

Minek neked egy vén fax?????

Jobbat nem találsz? Csak egy válófélben lévő öereget????????


Apa, ANya, csak egy 40 körüli faszt tudtam összeszedni,l sorry, hogy ilyen gáz vagyok.

2015. nov. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
54%
Lényegtelen kis szívem, mindegy milyen szépen csomagolod, a krumpli akkor is csak burgonya marad.
2015. nov. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
86%

Jó ötlet, hogy felkészíted őket, ne a bemutatáskor legyen meglepetés. Elköltözött már a pasi otthonról? Ha még nem, várnék a helyedben, még ha be is adták a válópert.

Arra azért készülj fel, hogy anyud vélhetőleg nem fog örülni, nem tudom, hogy zajlik a válásuk (normálisan, vagy áll a harc), de a volt feleségtől lehet, hogy nem így fogja hallani a sztorit, ahogy te tudod.

2015. nov. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
36%

Ha nem akarod, hogy ribinek gondoljanak, akkor ne viselkedj úgy.


Nagyon bonyolult ugye?

2015. nov. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Egy 32 éves férfi mitől lenne öreg? :DD

Jó, hogy nem a temetőbe külditek szegényt...

A véleményeteket tartsátok már meg magatoknak, mert magasról teszek rá. :)

Komolyan ennyire nehéz NORMÁLISAN válaszolni egy kérdésre? :D


ma 19:32

Igen, már elköltözött.

2015. nov. 14. 19:34
 8/29 anonim ***** válasza:
91%
Egyébként hány éves vagy? Mert nem mindegy.
2015. nov. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
91%
Akkor mutatnám be, ha már elvált. Megmondanám h elvált... ha nem egy bunko akkor nem baj. Te hány éves vagy? Miért váltak?
2015. nov. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
86%
Hány éves vagy?
2015. nov. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!