Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért velem ordít az anyám...

Miért velem ordít az anyám csak azért, emrt az én szobámban romlott el a redőny?

Figyelt kérdés

A szerelők 55 ezer forintért csinálták meg, azóta ordít az anyám. Hogy nem normális az biztos.


Velem azért ordít, mert szerinte azért romlott el, mert én olyan erőtelejsen húzom föl. Hát szerintem, apám szert és a szerelők szerint azért romlott el, ami a valódi hibája volt. elszakadt a gurtniban az egyik tartó lemez, ami magát a redőnyt tartotta, ezért nem lehetett felhúzni.


De ez anáymnak nem megfelelő válasz, ezért még ordít egy sort, hogy többre ne számítsak tőle, többet sehol nem fog engem segíteni, támogatni.


Mi a franc baja van? Nem kértem, hogy javítsuk meg! Ő hívta a szerelőket, ő is fizeti ki! De velem nem ordítson azért, mert csak hisz valamit.


2020. júl. 9. 14:51
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Anyám mindig is mindent felnagyított. Mindent erőszakosabbnak hisz. lejövök a lépcsőn, emrt akar valamit, de megsértődik és mondja, hogy mindegy. én megkrédezem mi a baj, de azt mondja, hogy semmi. olyan mérgesen jöttél le, hogy már nem is akarok veled beszélni. KBASZOTTUL JÓ!!


Aztán. Ha felhúzo ma redőnyt kb 1cm/óra sebességgel, akkor is. ne húzzad ilyen erőszakosan, mert elromlik. Hát hogy a Fszomba húzzam akkor?

2020. júl. 9. 14:53
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Anyád ideggyenge. Mi a kérdés?
2020. júl. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

de most is meg van sértődve, amikor visszakiabáltam, hogy ha itt lettél volna tudnád, hogy mi volt a baja. de mindegy, neked van igazad. peersze. hát mindig neked van igazad. mekkroa hülye vagyok, hogy ezt elfelejtettem.

Hogyne. ha meghalok rákban, akkor is a számítógép lesz a felelős. hát peeersze!!

2020. júl. 9. 14:56
 4/16 anonim ***** válasza:
7%
nyugoggyá' le. te sem örültél volna egy 55 ezer Ft-os kiadásnak, csak úgy, másfelől is másabb gondok is vannak, nem csak a gurtni...
2020. júl. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
Full idegroncs az egész család, az már ennyiből is kitűnik.
2020. júl. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Tiszta anyád vagy..
2020. júl. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Tiszta anyám? örülök, hogy így ismerjük egymást :)

senki nem idegroncs. csak anyám. mindenki tök nyugodt volt. anya kezdett el csak úgy a semmitől ordítani mindenkivel. Ha túl hangosan lélegzel már az is baj.



55e Ft-pedig semmi ezért. reggel 8:40 től egészen a kérdés kiírásáig szenvedtek a szerelők. Szétvágta a kezüket az egész aluminium sz*r. Nem fizetem ki, mert nem én akartam ,hogy meg legyen javítva.

2020. júl. 9. 15:21
 8/16 anonim ***** válasza:
24%
"az én szobámban" ....."55e Ft-pedig semmi ezért. ......, Nem fizetem ki, mert nem én akartam ,hogy meg legyen javítva." Akkor meg hogyan is van? A te szobádban romlott el. A te kényelmedet szolgálja. Ki tudnád fizetni a javitást, (vagyis vszinüleg dolgozol, van kereseted) nem is tartod soknak. Gondolom nem fizetsz a lakhatásért, söt vszinüleg a kajáért sem. Ezek után azon rugozol, hogy ki rendelte meg a javitást? Teljesen igaza van anyádnak, hogy kiborult rajtad!!!
2020. júl. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem borult ki rajtam. A semmin borult ki. Apámmal is üvölt. Szóba se jött, hogy ki fizeti ki. Én csak megjegyeztem, hogy ne ordítson velem a semmiért. miattam ment tönkre? nem. akkor? Igazából nekem mi közöm az egészhez? Azon kívül, hogy az én szobámban történt?

Ez olyan, mintha a konyhában szakadt volna el az egyi ktartópecek és azért üvöltene velem, emrt egyszer az életemben felhúztam évekkel ezelőtt...

2020. júl. 9. 15:41
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodt hangon mondogasd neki, hogy a gurtniban törött el a xy.

Ne idegesítd fel magad, tudom nehéz, de valahogy próbáld meg. Nyilván nem te vagy a baja, csak kell neki egy alibi, lehet azt a pénzt magára fodrászra stb akarta költeni.

Maradj nyugodt, és csak ismételgesd, hogy a gurtniban törött el az egyik lemez.

2020. júl. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!