Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért velem ordít az anyám...

Miért velem ordít az anyám csak azért, emrt az én szobámban romlott el a redőny?

Figyelt kérdés

A szerelők 55 ezer forintért csinálták meg, azóta ordít az anyám. Hogy nem normális az biztos.


Velem azért ordít, mert szerinte azért romlott el, mert én olyan erőtelejsen húzom föl. Hát szerintem, apám szert és a szerelők szerint azért romlott el, ami a valódi hibája volt. elszakadt a gurtniban az egyik tartó lemez, ami magát a redőnyt tartotta, ezért nem lehetett felhúzni.


De ez anáymnak nem megfelelő válasz, ezért még ordít egy sort, hogy többre ne számítsak tőle, többet sehol nem fog engem segíteni, támogatni.


Mi a franc baja van? Nem kértem, hogy javítsuk meg! Ő hívta a szerelőket, ő is fizeti ki! De velem nem ordítson azért, mert csak hisz valamit.


2020. júl. 9. 14:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
80%
nem biztos, hogy fodrászra kell. lehet, hogy ez kétheti kosztpénz volt/lett volna, és most majd az anyával ordít a család, ha rántott párizsi lesz az ebéd vasárnap
2020. júl. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
64%

"55e Ft-pedig semmi ezért"

ha nem nekem kell kifizetni, nekem is "semmi" lenne.


de ha én csak 1-2 ezret keresek óránként, ők meg 10 ezret lehúznak rólam órabérben a semmi munkáért, hát nekem is felmenne az agyvizem..

2020. júl. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Jah úgy, hogy anya 680-at keres ?
2020. júl. 9. 18:11
 14/16 anonim ***** válasza:

Amilyen hamar tudsz, költözz el..

Ne vedd komolyan, a saját emberi sérültségét kiabálja ki rajtad. Sajnálom, légy erős:)

Esetleg szedj össze valami nyári diákmunkát, pótolj bele a fking redőnybe, addig is legalább nem otthon vagy.

2020. júl. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Igaz nem a kérdésre válaszolok, de legközelebb ne hagyjátok, hogy így lehúzzanak. 55 ezerbe még egy komplett új alumínium redőny sem kerül egy normál méretű ablakra. Egy redőny átlag javításának az ára kb 5000 forint nálam, ha ennyi a baja. :D
2020. júl. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 kombika ***** válasza:
Amúgy jól lehúztak titeket.. 55.000 FT -ért már új, aluminium redőnyt lehet kapni, nem a régit megjavítani..
2021. jan. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!