Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan anya, aki nem...

Van itt olyan anya, aki nem szereti (/nem tudja szeretni) a gyerekét?

Figyelt kérdés
Név nélkül vagyunk, úgyhogy csak őszintén.

2020. júl. 13. 16:10
1 2 3 4
 1/38 Tabbouleh ***** válasza:
19%
Nincs
2020. júl. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
87%
Persze, hogy van. Nézd meg azokat az "anyákat", akik eldobják maguktól a gyereküket, vagy bántalmazzák, kínozzák. Vagy elhanyagolják, mert a gyerek csak útban van nekik.
2020. júl. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
88%
Van hát. Csak tudnám, hogy mi a fenéért szül az olyan.
2020. júl. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
79%
3-mas, a pénzért. Meg lehet sírni, hogy egyedülálló anya és akkor konkrétan mindent megkap. -.-"
2020. júl. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom itt bevallja-e bárki, de sok ilyen van. Nekem nincs és nem is lesz gyerekem, de az én anyám is ilyen volt, saját magán kívül nem szeretett senkit.
2020. júl. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

Engem soha egy pillanatig sem szeretett az anyám. Kiskoromtól fogva olyanokat mondott nekem, hogy "csak probléma vagy az életemben", "miért ver veled az Isten?", "ebédet kellett volna csinálni, nem téged" és hasonlók. De magyarázatot sosem adott arra, hogy miért nem szeret, pedig volt, hogy megkérdeztem, de csak elküldött a francba.


Most várjuk az első kislányunkat a férjemmel, és rettegek attól, hogy mi lesz, ha olyan leszek mint anyám és képtelen leszek szeretni a gyermekem. Úgy érzem muszáj megtudnom, mi visz rá arra egy anyát, hogy ne szeresse a gyermekét, de a saját anyámtól nem kapok választ.


27/N

2020. júl. 13. 16:31
 7/38 A kérdező kommentje:
Én első gyerek voltam, van egy 5 évvel fiatalabb öcsém, őt már szerette anyám. Apámmal sem volt rossz a viszonyuk, néha vitatkoztak, de nem váltak el.
2020. júl. 13. 16:32
 8/38 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy fiút vártak és te lány lettél. Vagy nagyon fiatalon szült, az öcsédnél már felkészültebb volt.
2020. júl. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

"Lehet, hogy fiút vártak és te lány lettél. Vagy nagyon fiatalon szült, az öcsédnél már felkészültebb volt."


És ezt 27 év alatt nem sikerült megfogalmaznia?

2020. júl. 13. 16:41
 10/38 anonim ***** válasza:
62%
Igen sok ilyen nő van, az ő gyerekeikkel van tele nyáron az óvodai ügyelet, beadják hogy ne kelljen vele foglalkozni miközben ők is otthon vannak.
2020. júl. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!