Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szüleim még azt is megtiltottá...

Szüleim még azt is megtiltották hogy ismerkedjek. Miért csak én látom, hogy ez bizarr?

Figyelt kérdés

Mégis mi a fenét csináljak, ha még egy randiról sem álmodhatok 19 évesen? Nem engednek sehova, nemhogy még külön élni. Hogyan bírjam így ki magányosan az életem?

Elsem akarják képzelni, hogy én is vágyhatok szeretet, gyöngédség, törődés, figyelmesség és erotika után.

Azért mert anyám boldogtalan apámmal emiatt megtiltja, hogy nekem senkim ne legyen. Ez a falu is olyan, hogy mindennek szeme van és ráöntik a mocskot másra... az egyetem sem jön össze. Mihez tud kezdeni így az ember magával? Adjatok légyszives tippeket, mert csak a tanulas van nekem és az olvasás, esetleg rajz. Mint egy dedósnak. Egyetlen igaz barátom sincsen, mindből árad a megjátszás. És én képtelen vagyok megjátszani magam.


2020. júl. 25. 09:36
 1/9 anonim ***** válasza:
99%

Munkavállalás, költözés.


Addig meg:

- Anya, elmentem, este 10 felé jövök?

- Mégis hová mész?

- Randira

- Megtiltom.

- Jólvananya, szia ....*ki at ajtón*

2020. júl. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonymousreview60 ***** válasza:
51%

Igen, ez indokolatlan, de nem feltétlenül bizarr.

Ha(!) a szüleidnek nem tervezett gyermeke vagy, aki miatt az ő karrierje megtört vagy házasságba kényszerült valakivel, akit már nem szeretett (vagy sok ilyent látott a környezetében), akkor a nem ismerkedéssel anyád ettől akarhat megóvni. És emellett egyidejűleg fennállhat - esetleg - hogy tényleg csak rosszat akar neked.

A randizás nem venné el az idődet a házimunkától (hacsak nincs sok állatotok). Ugyancsak nem függ össze a tanulással vagy a munkával (ti. 19 éves vagy és esetleg nem fizetsz be a háztartásba, ezt munkavállalással kiütheted).

Le kell ülni vele megbeszélni, hogy mi a baja a randizással. Zavar a tanulásban: Elmondod, hogyan tanulsz, és miért nem zavar. Zavarni fog a munkában: Elmondod, hogyan és miért nem. Stb. A randi nem akadálya az egyetemre készülésnek.

Ha ezek nem hatnak, akkor csak simán elkezdesz randizni, mert ebben a korban ezt kell csinálni. ... Úgy vélem, te másban is erősen korlátozva lehetsz. Ideje leválni a szüleidről.

2020. júl. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonymousreview60 ***** válasza:
82%
#1: +1
2020. júl. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Esetleg mi lenne ha leülnél a szüleiddel, és próbálnád ezt megbeszélni velük? Pl mivel indokolják azt, hogy nem mehetsz sehova. Apudtól esetleg tippeket is kérhetsz a csajozás terén, az apák szeretik az ilyet általában.

Ha semmi sem segít, akkor költözz el. Budapesten rengeteg munka van, de a lakhatás is többe kerül. Kezdheted valamelyik közelebbi megyeszékhelyen is (Szeged, Debrecen, Győr) Ott eljárhatsz szórakozóhelyekre, felcsaphatod a tidnert etc. Nem ismer senki, tiszta lappal indulhatsz.

2020. júl. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13%

Egy gyerek ne is randizzon. Majd ha felnőtt leszel randizhatsz.


19 évesen nem vagy még felnőtt, ha neked bármit is meg tudnak tiltani a szüleid.

2020. júl. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
Unokatesómnak 12 éves korától havonta van új pasija az annyja még örül is neki. Na az bizarr. Bár a te helyzeted sem a legjobb. Esetleg randizhatsz de mond azt hogy az egyik barátodhoz/barátnődhöz mész át.
2020. júl. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%
A mostani fiatalok javarésze életképteken.. Komolyan
2020. júl. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy randi hetente egyszer-kétszer még nem a világ vége. Nem egész napokra mennél el otthonról, hanem csak pár órára délutánonként. Ha előtte odafigyelsz, hogy minden otthoni feladatodat elvégezd, akkor nem mondhatják, hogy nem találkozhatsz senkivel. Ha még így sem nagyon akarnak elengedni sehova, akkor keress valami 4 órás diákmunkát, esetleg a szomszéd városban, és akkor munka előtt vagy után is tudnál találkozni másokkal, mielőtt hazamennél.
2020. júl. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Savlekotő ***** válasza:
100%
Utolsó pont elengednék dolgozni mikor kvázi a boltba se engedik ki,meg egy randira,19 évesen dedózik,pont munkába fogják engedni hogy pénze legyen,legyen lehetősége kiugrani.. Akit igy nevelnek nem fog tudni könnyen lépni.
2020. szept. 14. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!