Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért lesznek szülök olyanok...

Miért lesznek szülök olyanok akik nem tudják/akarják rendesen elindítani a gyereküket az életben?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerösöm szüleitöl kapott megyeszékhelyen a legjobb környéken 55 millio forint értékben újépítésü ikerházat,de a szülök még 10 et ráköltöttek hogy befejezett legyen.

Most munkanélküli az ismerösem és párja,ezért szülök havi 200 ezret utalnak nekik(ez már túlzás)


Milyen normális szülök nagyon irigy vagyok.

Az enyémek pedig azzal letudták hogy tanítattak.

0 ról kell indulnom, ha havonta 150 ezret is teszek félre ingatlanra akkor is 35 év múlva leszek ott mint normális szülök mellett kezdtem volna...



2020. júl. 26. 11:08
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha engem nem tanittatak volna akkor most valami irtozatos kulimunkat vegeznek 20. eve minimalberert vagy be nem jelentett mu kahelyen es még nyugdijra se tudnek felretenni nemhogy lakasra. Es lakhatnek veluk es a ferfiak ram se kopnenek. Ehhez kepest kitanittatak es imadom a szakmam es munkam. Persze biztos joljottvolna ingyen egy lakas kezdotokenek, de annyira vagyok i telligens, hogy lattam erre szerencsetleneknek eselyuk nem volt akarhogy is igyekeztek. Masokra meg nem irigykedem. Szeretem es tisztelem a sajat szuleimet.
2020. júl. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
Nyilván arra már nem válaszolsz, hogy mi a szakmád. Esetleg magadban kellene a hibát keresni, hogy miért nem olyan a végzettséged, amivel többet lehet keresni (nem csak a programozók élnek jól), és nem a szüleidet szapulni.
2020. júl. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim ***** válasza:
100%
Utálom az itteni pontozásos módit, de biz isten, ha kérdést lehetne pontozni, itt 6 mínuszt nyomnék.
2020. júl. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
100%

Enyémek ahogy betöltöttem a 18-at, megmondták hogy tartsam el magam.

Elmentem 6 éves egyetemre, napról napra éltem a koliban, diákmunka-ösztöndíj segítségével. Most van egy tanári mesterdiplomám, havi nettó 14

2020. júl. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:

*havi nettó 140 ezret keresek, egy pici szobát bérelek, de az is olyan drága, hogyha kifizetem a bérleti díjat és a rezsit, kajára is alig futja. Nem hogy félretenni....


Rohadt nagy mázlista vagy, ha havi 150-et megspórolsz.

2020. júl. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:
100%
Te a nulláról indulsz? Irigyellek kérdező. Valaki meg a mínuszról. Nekünk még a házunkat is elárverezték a szüleim hanyagsága miatt. Pár milliót amit külföldön meg tudtam keresni, azt is ő rájuk meg a testvéreim lakhatására költöttem. Mert hát hiába vagyok dacos, valakinek mindig meg kell oldani a gondokat. A párom anyjáéknál lakunk a párommal, aki lassan gyereket akar, de se saját házunk, se autónk, se semmink. Ennyit ért a több évnyi gürcölés külföldön. Bárcsak kaphattam volna legalább annyit, hogy a szüleim iskolába járatnak. 15 éves korom óta dolgoznom kell, örültem, hogy az érettségim meg lett. Egyetemről, meg hasonlók már álmodni sem merek. De még saját otthonról, családról sem.
2020. júl. 29. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok. Amúgy a bátyjám is mindig ezt mondogatta, hogy “a másoknak a szülei milyen rendesek” holott semmit nem tett az asztalra, iskolába sem volt hajlandó járni, normálisan dolgozni, egyszerűbb volt otthon ücsörögni az eszközkezelő házába a többiekkel és pislogni mint hal a szatyorba.

Nem téged akarlak bántani, de ez mind csak hozzáállás kérdése.

Legyél pozitívabb.


23/L

2020. júl. 29. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:
41%

Aki hasonlót ismerek, az egy momentumos komcsi-unoka, akinek a nagyszülei elkényeztették a gyereküket, és a rendszerváltáskor nem maradt neki előmelegített káderállás.

A kérdező családját kéne kivizsgálni, hogy miből hagytak a nagyszülei szüleire akkora gazdagságot, amit sérelmez, hogy nem osztanak meg vele -meg a 2 testvérével-.

2020. júl. 30. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!