Hogy reagáltatok volna?

Figyelt kérdés

Nektek hogy esne ha edesapadek athivtak megtartani a szulinapodat, egybe a feleségének a gyerekével és amikor atmesz fel sem koszontenek, nem is foglalkoznak veled, nem kapsz tortát ellentétben a másik gyerekkel, mindenhol ajandekok, és tényleg senki nem megy oda hozzád felkoszonteni?

Lehet én reagálom túl, de elég pocsékul esett ez az egesz. És nem az ajándékok érdekelnek, isten ments, én nem sajnálom a másiktól se,de tényleg az hogy oda se jönnek hozzám azért az szíven ütött. Annyira kínos volt ott állni amikor megy a zene, fújják a gyertyát és te ott állsz mit sem értve.. Eléggé elkattantam mivel náluk kB egyszer tartották meg a szülinapomat, miközben a feleségének a családjának Mindig!

Annyira borzasztóan kellemetlen volt

Tehát tényleg én nem értem


2020. júl. 26. 22:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%
Levonnám a következtetést, hogy legközelebb nem megyek el.
2020. júl. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha a te szülinapod megünneplésére hívtak, akkor taplóság. Lehet, te értetted félre...
2020. júl. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Egybe ünnepeltük (volna) a szulinapunkat

Nem tudom hogy tényleg én reagálom túl az egészet vagy tényleg bunkóság volt ez így

2020. júl. 26. 23:02
 4/25 vantel ***** válasza:
81%

Ha nem tudod akkor te taposható vagy.

Ideje gerincet növeszteni!

2020. júl. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagálod túl, tényleg bunkóság. Ha nem a konkrétan saját szülinapodon lettél volna, de aznap van a te szülinap is akkor is bunkóság hogy hozzád nem mennek oda. Így meg még az is hogy a másik kap tortát te meg nem, vagyis szerintem ezh úgy kellett volna megoldani hogy nincs megadva hogy mennyi gyertya, de sok, és együtt fújjátok el. Meg azért egy, akár csak egy kis apróságot is adhattak volna. Én biztosan megemlíteném neki. Hogy nagyon rosszul eset te, és többet nem mennék hozzá "szülinapozni"
2020. júl. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonymousreview60 ***** válasza:
69%

Ha valóban azért hívtak át, hogy felköszöntsenek, akkor ez bunkóság volt a részükről, apádtól hatványozottan. Növessz gerincet! Legközelebb apád születésnapjára úgy menj el/hívd át, hogy nem köszöntöd fel, és amikor majd észrevételezi/vagy látszik távozáskor, hogy a fel nem köszöntése nagyon zavarja, akkor mondd el neki, hogy mi történt, miért csináltad, és csak ezután mondd neki, hogy boldog születésnapot!

Édesapádnak az új asszony fia felé is van felköszöntenivalója, de ha eközben téged elfelejt, az nagyon gáz.

2020. júl. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
94%

Már nem azért, de mi ez a “növessz gerincet” szöveg? Mintha még a kérdező lett volna a sunyi, nem pedig a tulajdon édesapja, aki elhívta szülinapozni, aztán épp csak az ünnepeltről, történetesen a saját gyerekéről “feledkezett” volna meg! Nagy valószínűséggel szándékosan, mert nekem ne akarja bemagyarázni senki, hogy valaki meghívja a gyerekét felköszönteni, aztàn épp csak ő felejti el ott a bulin, hogy mi a szitu...

Valóban szólhatott volna neki ott helyben a kérdező, de azért álljon már meg a menet, hogy őt kiáltjuk ki “gerinctelennek”...

2020. júl. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
27%
szerintem a tiédet total elfelejtette, és csak azért hívott at mert a másikat a neje számontartja és azt megunnepelni.. így is gáz de előfordulhat, és kérdés mennyire rostelli ha rájön.
2020. júl. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
70%
Mellesleg hány éves vagy te és hány a másik szülinapos?
2020. júl. 27. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Most, amíg friss dolog, beszélj vele, és nyugodtan mondd el, hogy ez rosszul esett, és ezt így nem illik.

Egy darabig biztos nem mennék ezek után, de ha még ők sértődnek meg, akkor egyáltalán nem.

2020. júl. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!