Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nektek ez hogyan esett volna?...

Nektek ez hogyan esett volna? Hogyan reagáltátok volna erre?

Figyelt kérdés

Múlt héten voltam állásinterjún. Jól sikerült. Ma kezdtem. Anyukámnak többször is elmondtam. Minden nap beszélünk telefonon. Tegnap nem hívott. Én direkt nem. Amúgy szoktam. Ma sem. Most nemrég felhívtam. Elkezdted magáról beszélni. Végen megkerdezte milyen volt az első nap. Csalódottan válaszoltam jól, örültem volna ha felhív és mond pár bátorító szót. Anyukám elmesélte szándékosan nem hívott nem akart zavarni!

És azonnal elterelte a szót.

Tavaly állást váltottam. Akkor is ugyanez volt. Előtte lévő napon felhívott, úgy volt visszahív, ( dolga akadt) nem hívott vissza, másnap se.

Érdekes ez az egész nekem, mivel minden nap beszélünk, ha a párommal kikapcsolódni megyünk akkor is képes fél órán keresztül beszélni. Nem értem akkor miért nem hívott fel mikor kellett volna.


2017. aug. 7. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
én már felnőtt vagyok, leszakadtam az anyukámról, te is tedd ezt szerintem.
2017. aug. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nem akar zavarni munkakezdéskor. Fogadd el, ez lehet a "rigolyája"
2017. aug. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Nem értem akkor miért nem hívott fel mikor kellett volna."


Miért KELLETT VOLNA?

2017. aug. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Jesszusom, hány éves vagy? 12? Felnőtt emberek nem csüngenek így az anyjukon.
2017. aug. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mikor megszültem a gyerekem, és felhívtam anyámat, hogy megvan, és mi lett, és meséltem volna róla, annyi volt a reakció, hogy: az jó. És elkezdett az aktuális csődöréről beszélni. Mivel már régóta nem tudom követni, hogy ki az aktuális partnere, nem is érdekel, amit minden alkalommal elmondok neki. Őt meg az nem érdekli, hogy engem nem érdekel, és minden alkalommal a bikáiról akar cseverészni. Na most mond meg, mi a te problémád ehhez képest? :)


Amúgy gratulálok az új állásodhoz. Remélem jól érzed majd magad ott.

2017. aug. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Szakadj le anyucitol és éld az életed, ennyi.
2017. aug. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Én anyám is ilyen. És nem értem, attól, mert valaki felnőtt már ne érdeklődjön az anyja egy ilyen fontos témában? Nekem is rosszul esett volna.
2017. aug. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem nagy ügy. Nem akart zavarni. Minden nap beszéltek, tehát nem arról van szó, hogy elhanyagol. Ha meg mindenképpen beszélni akarsz vele, hívd fel.
2017. aug. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!