Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Legtöbb anyuka miért keneyzete...

Legtöbb anyuka miért keneyzeteti el gyerekeid?

Figyelt kérdés
2020. aug. 3. 14:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
65%
Én is megtehetnem, hogy megadok nekik mindent,amit megkívánnak, de NEM! Szeretnénk, ha normális ertekrendű felnőttek lennének. Erről sokszor beszélgetünk velük, és abszolút meg tudják érteni. Kiskamaszok. Nem szenvednek hiányt semmiben, de nincs is k.nyalva a fenekuk.
2020. aug. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
62%

Nem tudom, de én ezzel a fazonnal teljesen egyetértek:


[link]

2020. aug. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
41%

Te 10-es, mégis miből kellett volna a szüleidnek autót meg pláne lakást venniük, ha állításod szerint még egy pizzára sem telt?

Ez elég nagy ellentmondás a sztoridban.

2020. aug. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
63%

Nincs semmiféle ellentmondás, nem írtam olyat, hogy megtehették volna.

Nem tehették meg, én pedig elhatároztam, hogy akkor vállalok gyereket, ha mindent megtudok adni neki.

2020. aug. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
*meg tudok adni
2020. aug. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
51%

Mert nem merik őket megnevelni. Nem tudnak nemet mondani nekik.

Majd az iskolában megtanítják őket viselkedni... Persze ha tényleg megpróbálnák, akkor anyci apci idegrohamot kapna.

A tanárok is lefossák. Maradnak ilyen neveletlen barmok.

2020. aug. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

16 igen igy van.

Hozzateszem a legtobb kenyeztetes az idohianybol fakad. Nincs isom vele beszelgetni vele foglalkozni nevelni de nyafog de szeretne valamit akkor megadom neki vagy megadom mert nekem nem lehetett de en most gazdagabb vagyok meg a boltokban is ezerfele van mar mindenbol es miert legyen neki egy taviranyitos autoja vagy egy barbija vagy miert csak egy csokit ehessen egy nap ugyan akkor mar veszek neki 5 barbit es azt a muffinbabat es a ponikat is es barmit amit kivan es dront is a fiamnak vagy a legujabb ajfont nehigy csufoljak.

Mindezek helyett tolthetnek vele egy oraval tobbet naponta csk ra fihyelve es nem a sajat mobilomat nyomogatva, de hat az olyan u almas. Vagy ha hisztizik a boltban vagy a buszon egyszerubb valamivel gyoraan leszerelni beigerni jo oke csak ne ordits, mint megfogni leszallni vele kivinni es elmagyarazni neki es csak azert se engedni, mert akkor nincs meg a bevasarlas vagy kapjuk a rosszalo megjegyzeseket es nekunk ehhez se idonk se turelmunk.


Nalunk apuka kenyeztet es miert, mert nem akar konfliktust, nem akarja hogy o a rossz korlatozo felnott legyen a gyereke eleteben. Ex ferj kenyeztet, mert buntudata van. Ismeros anyukak kozul azok kenyeztetik ela gyerekuket akiknek nem szamit hogy a gyerek ertekelje amije van csak az hogy legyen meg amit szeretne. Ez beszelgetesekbol derul ki.

2020. aug. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!