Van ebbol kiút?

Figyelt kérdés
Nem talalom a kiutat egyszerűen nem birom tovabb es csak az öngyilkosságot talalom megoldásnak.18 eves lany vagyok es az egesz gyerekkorom rettegésbe telt apamtol aki bántalmazta anyamat mikozbe kettős eletet élt egy masik novel hozza költöztem egy darabig amig ott voltam mindent megtudtam hogy hazugsag volt a gyerekkorom es hogy anyam is hazugságba el es mar akkoris pokollá tette az eletem mindennapos veszekedes megis utott volna ha nincs ott a noje lelki terror mindennap most pedig a barátaimnak hord le mindennek es hogy kitagad engem nem vagyok a lanya meg ha találkozik velem szétveri a fejem mert azt állítja hogy miattam mentek szet a nojevel amikor azert mert rájött az igazságra.anyammal se tul jo a kapcsolatom o se szeret engem de talan egy fokkal jobb.hiaba vagyok felnott ember egyszerűen a lelkem nem kepes feldolgozni se a kiskori emlékeket se amiket most okozott nekem nem tudok rendesen aludni remalmaim vannak gyomorgorcsom folyamatosan sirok es csak arra tudok gondolni ha a sajat apam ezt megtette velem ennyire jelentéktelen az en eletem hogy a szüleimnek se fontos.sokszor buntudatom van mert tudom masnak sokkal rosszabb a sorsa de az en lelkem ezt nem birja feldolgozni es nemtudom mit tegyek.nagyon maganyos vagyok es csak az jar a fejembe hogs veget kene ennek vetni en nemtudok ugy elni hogy ezek a dolgok itt lesznek vegig az eletemben

2020. aug. 4. 14:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Szerezz valami hobbit, kezdj el sportolni. Az segithet
2020. aug. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen van kiút de neked is tenned kell érte.
2020. aug. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%

Mindenki az ellenkező nemű nevelő kapcsán tanulja meg a másik nemet, és mindenki az azonos nemű nevelőt vesszi mintának magának.

De nem téged csaltaj meg, és nem a te párod.

Egy terapeutával mindenkép jó lenne beszélned.

Mi köt még most apádhoz? Annyagiak, vérség vagy csak a rossz emlékek?

2020. aug. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

nem, nem lesznek végig ott. de neked is tenned kell, hogy ne legyenek ott.

kérj segítséget terapeutától


az öngyilkosságot pedig meg ne halljam még egyszer!!!magadat akarod büntetni, mert a szüleid s*ggfejek? ugyan!!

2020. aug. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Van hol laknod? Anyukádhoz nem tudsz odaköltözni?
2020. aug. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
18 éves vagy, fiatal, és nagyon jól átlátod már most a gyerekkori sérüléseid van. Ne add fel! Nem kellene véget vetned ennek, lesz ennél még jobb is! Hidd el nekem. Sokan vagyunk gyerekkori sérülésekkel, és sokan jóvak idősebb korukban látták ilyen tisztán. Előre kellene nézned és tervezned az életed, ha lehet elmenni tőlük messzire, fizikálisan. Dolgozni vagy tanulni, egy másik városban, egy másik országban is akár. Felépíteni az önmagad életét, megismerni magad, és segítséget kérni a gyógyulástól. Olvass utána, keress róla, de ne add fel semmiképpen! Még sok jó dolog várhat rád.
2020. aug. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező nagyon sajnállak, hogy ilyen helyzetben vagy. Ne magadat utáld emiatt. Igenis már most jobb vagy ilyen fiatalon mint ők valaha is lesznek.


Próbálj meg sportolni ahogy előttem írták vagy tanfolyamra járni, dolgozni akár tanulni, minél előbb, hogy letudd őket építeni!


Nagymamámat is verte a saját apja, anyja pedig intézetekbe rakta őket(testvéreivel) . Egyedül nevelte édesanyámat, nem kapott segítséget a saját anyjától se. Ha kellett elment 2-3helyre dolgozni akár. Most pedig nyugodt nyugdíjas éveket él. Semmi sem lehetetlen! Hidd el kérdező, ne félj megpróbálni függetlenedni!


Javaslom egyszer vedd fel hangrögzítőre, ahogy fenyeget téged, hátha tudnak a hatóságok segíteni.

2020. aug. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azóta írt apam egy hosszu szoveget amibe megfenyegetett hogy ki tapossa a belemet,hogy kitagad es tunjek el nem vagyok senkije.es,hogy miattam lett rakos ilyeneket talal ki csak azert hogy a családnak sajnaltassa magat es engem állítson be bűnösnek amikor semmi rosszat nem tettem.es öngyilkossággal fenyeget hogy mert tonkretettem az eletet ezert ongyilkos lesz..amikor o tette tonkre az en egesz gyerekkorom es eletemet.nem tudom mihez kezdjek
2020. aug. 7. 23:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne higyj neki légyszi. Tudom nehez
2020. aug. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Rendőrség a fenyegetéssel nem tud vmit kezdeni? Hiszen írásos bizonyíték van...

Azt meg végképp ne hidd, h te tetted tönkre őt. Undórítóan viselkedik. Rád akarja ki vetíteni azt, amilyen ő maga valójában. Egy gonosz lelkületű

rossz ember.

2020. aug. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!