Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinálnátok, ha a 18 éves...

Mit csinálnátok, ha a 18 éves lányotok szobájában találnátok egy doboz Frontint?

Figyelt kérdés
2020. aug. 5. 12:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
41%
Megkérdeznem nemiért szedi. Bár nem értem, hogy kerülök a szobájába és hogy tudok bármit tálalni... 16 éves a lányom, úgy 10 éves kora óta csak akkor megyek be ha hív....
2020. aug. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%
Bocsánatot kérnék hogy turkáltam a cuccai közt.
2020. aug. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Turkálás ide vagy oda, ha már megtaláltam, csak rákérdeznék.
2020. aug. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%
Furcsa.. Én úgy tudom a Frontin Vényköteles gyógyszer, tehát hozzájutni elég kényes procedúra, ha nem írja fel neki az orvos, nem? Az pedig hogy bocsánatot kérni, vagy nem... Szerintem az most súlyosabb probléma, hogy a leányzó, ha tényleg ő szedi, jó úton jár a gyógyszerfüggőség felé, ne felejtsük el, hogy az összes tönkrement gyógyszerfüggőnek rajta van a Frontin a listáján. Gimiben nálunk Frontinra piáltak és úgy ütötték ki magukat. DE! Lehet nem az aminek látszik a dolog, mindenesetre ha 18 éves, ha nem, ha az én lányomnál ráakadnék valami ilyesmire, úgy hogy tudtommal nincs oka szedni, azért elkezdenék kicsit aggódni. Ahhoz hogy véletlen ráakadj valamire a lányod szobájában, nem muszáj turkálnod. Anyukám is megtalált nálam véletlen egy doboz cigit anno,nem turkált csak szerencsétlen módon igy jött ki az egész, ez van. Szerintem ne hagyd annyiban.
2020. aug. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Meg ha nem akadsz ki, mint a taxi óra, csak normálisan rákérdezel, nem egy nagy dolog. Bár nem ismerjük a lányod...
2020. aug. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
57%

Bemegy a házi orvoshoz és fel írja a Frontint, semmi procedúra nincs benne!

Kb az emberek 60 százaléka szed Frontint vagy hasonló nyugtatókat!

Először is elnézést kérsz, hogy turkáltál. Aztán meg kérded normálissan, hogy miért van rá szüksége!

Amúgy, ha mindig meg hallgatod és nem tiltod, szidod le, akkor sztm ezt el mondta volna neked!

2020. aug. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
46%
Bocsánat, nekem még sosem volt rá szükségem, remélem nem is lesz.
2020. aug. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
32%

Felnőtt ember, ez az ő magán ügye. Mi az, hogy talátál? Nincs jogod a cuccaiban kutakodni. Lehet, hogy pont azért kell neki, mert így van kezelve...


Egyébként lehet, hogy a suli volt stresszes, esetleg nem alszol jól. Ne gondolj legrosszabbra.

2020. aug. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%
Azért aljunk már le, ha a családban valaki ilyeneket szed csak meg kéne beszélni.
2020. aug. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%
Tény, hogy a kora alapján felnőtt, de nekem úgy jön le hogy otthon lakik még, tehát eltartják, nem önálló. Ebben az esetben aki eltartja, szerintem nyugodtan megkérdezheti. A 18 évesen nem tetszik neki hogy az anyja "beleüti" az orrát, lépjen le és tömheti a nyugtatót magába máshol..
2020. aug. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!