Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Bárhová menni szeretnék a...

Bárhová menni szeretnék a szüleim egyből flegmázni kezdenek. Miért lehet ez? Ha megkérdezem letagadják. Még ha a parkba megyek is húzzák a szájukat

Figyelt kérdés
17 vagyok és lány
2020. aug. 10. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Elég részletes ez a kérdés...
2020. aug. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Mi az hogy flegmáznak?
2020. aug. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ők el szoktak menni bárhová? Csak azért kérdezem, mert az én szüleim is mindig ezt csinálják és ők soha nem mennek sehova, nincsenek barátaik, nincsen hobbijuk, be vannak zárkózva a házba és ennyi. Ha el akarok menni valahová (tök mindegy hová, mikor, kivel), akkor megy a vinnyogás, hogy minek, aztán mit fogsz/fogtok ott csinálni, azért miért kell elmenni, itthon is van stb., meg vágják a pofákat. Ők alapvetően ilyenek, élettelenek és kb. utálnak mindent, ami a világon van.
2020. aug. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Sajnos ez van,vannak ílyen szülők akkik képtelenek elfogadni,hogy lassan fel nősz és nem szeretnél mindig otthon ülni,tapasztalatból mondom.

Egyelőre még nyilván nem tudsz,de minél előbb lépj le tőlük ne járj úgy mint én,hogy a legszebb éveidet teszik tönkre.

2020. aug. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Még mindig nem tudjuk mit akar az jelenteni, hogy flegmáznak.

Ha mondjuk éjfélkor akarsz a parkba menni neccharisnyaban, feneket takaró miniben és haspoloban, megértem, ha nem támogatják az ötletet

2020. aug. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"az én szüleim is mindig ezt csinálják és ők soha nem mennek sehova, nincsenek barátaik, nincsen hobbijuk, be vannak zárkózva a házba és ennyi. Ha el akarok menni valahová (tök mindegy hová, mikor, kivel), akkor megy a vinnyogás, hogy minek, aztán mit fogsz/fogtok ott csinálni, azért miért kell elmenni, itthon is van stb., meg vágják a pofákat. Ők alapvetően ilyenek, élettelenek és kb. utálnak mindent, ami a világon van."


Nálunk dettó ez volt. Vannak ilyen embertípusok, úgy vélik, ha nekik sz*r, legyen mindenkinek sz*r.

2020. aug. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Délutáni órákról beszélek. Ha nem vagyok otthon 9re ordibálnak. A flegmázást úgy értettem, mint itt valaki leírta, hogy minek megyek, jó helyen vagyok itthon stb
2020. aug. 10. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!