Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Titeket szokott az anyátok...

Titeket szokott az anyátok cukkolni? Provokálni szórakozásból?

Figyelt kérdés

Engem igen és nagyon undorítónak tartom, hogy egy szülő ilyennel mulattatja magát és tudja nagyon jól, hogy a gyerek, legyen az nagykorú, nem mer rendesen visszaszólni az anyai státusz miatt.


Kissebb koromban is csinálta...olyan néha, mintha nem is az anyám lenne, hanem valami testvérféleség vagy egy suttyó havernő.


Amikor pici voltam és nagy nehezen elvitt a strandra, és könyörgések közepette hajlandó volt bejönni velem legalább egyszer a medencébe egy 10 percre, valamiért lekerült ròlam az úszógumi és felkapaszkodtam hozzà, mert nem tudtam úszni, akkor erővel lefejtett magáról és belökött a vízbe, vagy bedobott...elmerültem teljesen és majdnem megfulladtam...nem tudom, hogy álltam fel, hogy kerültem a felszínre vissza köhögve, sìrva...ő meg röhögött és azt mondta, azt hitte, csak hisztiztem ès még ő sértődött meg! Azóta van halálfélelmem a víztől. Milyen anya tesz ilyet?!


Volt, hogy ilyen kaján vigyorral az arcán kullancsnak nevezett, amikor odamentem hozzá beszélni.


Aztán úgy tönkretették az életem, hogy még 23 évesen sem tudtam elköltözni és àllandó munkám sincs az egyetem miatt.


Tegnap megjegyzetem, hogy fáj a hasam, aztán este kimentem pisilni és utánam jött és elkezdte, hogy tudja, hogy hasmenésem van, adjak széntablettát ès cukkolni kezdett.


Arról nem is beszélek, hogy folyton veszekszik a férjével és utána nyomást gyakorol rám, hogy én vagyok az egyetlen reménye, hogy elköltözzünk és menjek el irodistának és majdnem otthagytam az egyetemet emiatt, erre másnap vidáman röhögcséltek és semmi baj nem volt...nem bírom már sokáig



2020. aug. 12. 09:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Kérdésedre a választ: engem nem szokott. Nálunk ez sosem volt divat a családban és elképzelni nem tudom, hogy mit érezhetsz.

2020. aug. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Azért ez nem cukkolás, ez már bántalmazásnak számít szerintem. (Tudod mi az a mérgező szülő, ugye?)
2020. aug. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Anyád egy ócska suttyó. Lépj le onnan, ahogy úgy hozza lehetőséged.
2020. aug. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonymousreview60 ***** válasza:
83%
Egyetértek az előzőkkel. Anyádat korábban hasonló sérülés érhette vagy más feszültsége keletkezett, és ezt öntudatlanul rajtad veri le.
2020. aug. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%

Engem anyám azzal szokott cukkolni,hogy a "kezedben még a tyúkxar is felrobban",de mostanra már leszokott róla.

Anyád egy paraszt,lépj le onnan.

2020. aug. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Metionin ***** válasza:
100%

Velem is csinálta amikor unatkozott vagy amikor apám felbosszantotta és le kellett vezetni a feszkót. Pl. balhézott egyet apámmal, utána bejött és random talált valamit ami szerinte az én hibám és belekötött pl. a virágcserép nem arrafelé volt fordítva amerre lenni szokott vagy egy pohár nem volt a helyén és azt biztos én csináltam és biztos azért hogy őt bosszantsam, mert ebben a kibaxott házban mindenki őt bosszantja, és innentől nyomta egész nap felsorolva a bűneimet, ilyeneket hogy 9 évesen elhagytam a matekfüzetet vagy 12 évesen késtem 5 percet hazafelé a suliból. Az ilyen szülőnek a saját élete nem okés és ezért élvezi mások baszogatását, aki általában a gyerek, mert a gyereknek kuss van amíg otthon lakik. Tapasztalat, a megoldás az hogy nem kell otthon lakni. 15 évesen tűztem is koliba.


Azt írod hogy férje van, tehát akkor gondolom elvált vagy özvegy, van akkor neki bőven elbaxott dolog az életében. Na ennek a levét iszod te amíg le nem lépsz.

2020. aug. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem, a férjét úgy értettem, hogy a férfi, aki velünk lakik, nem az apám. Az apámmal nem voltak házasok, valami alkalmi légyott következménye vagyok röviden és nyersen
2020. aug. 12. 09:42
 8/20 Metionin ***** válasza:
100%
Hát akkor ezért is vagy a cukkolása tárgya. Rád vetíti ki azt hogy felelőtlenül teherbe esett stb. Sok anya csinálja ezt sajnos.
2020. aug. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is ezt csinálja anyukám, de én ezt mindig természetesnek vettem. Mármint szarul esik nagyon, de azt hittem ez mindenhol így megy, és ez a normális.
2020. aug. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Velem azt is megteszi, ha valamin felmérgeli magát egy perc leforgása alatt, rohanó lèptekben ott hagy az utcán és ordítva szíd mindenki előtt, aztàn nem tudok bemenni a lakásba...iszonyat megalázó
2020. aug. 12. 10:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!