Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A gyerekem párja és szülei...

A gyerekem párja és szülei úgy átváltoztatták a "fejét",hogy még az esküvőjükre sem hívtak meg.Hogyan lehet ezt az állapotot kezelni?

Figyelt kérdés

#önző gyerek
2020. aug. 14. 07:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Kevés az infó. Mit jelent, hogy átváltoztatták? A kapcsolat előtt jó volt a viszonyotok a gyerekkel? Próbáltál vele erről beszélni? Szerinted te teljesen ártatlan vagy? Mivel indokolják, hogy nem hívnak meg?
2020. aug. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Tiszteletben tartottam a magánéletét,és nem szóltam bele a kapcsolataiba.

Ebbe a kapcsolatba csak annyi kétkedésem volt.hogy a lány 12 évvel fiatalabb(24 éves).De elfogadtam mondván ha Ő boldog,akkor én is.Belecseppent egy "gazdag vállalkozó" családba,azóta engem hanyagolt.2 éve felém sem nézett,és most pár napja volt az esküvője.Nagyon megviselt engem.mivel azt vártam,hogy leülünk megbeszélni a dolgokat,de így alakult sajonos,hogy nem jelentkezett,de sem a párja,sem a szülei nem ösztökélték hogy ez így nem jó.Nem tudom hogy tegyem magam túl rajta,félek,hogy belebetegedek.Kérem ,csak komoly válaszadók írjanak.Köszönöm.

2020. aug. 14. 07:59
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Nekem ez így sem kerek. Mindenféle előzmény nélkül nem szakítja meg az ember a szülőjével a kapcsolatot. Szerintem már előtte se volt rózsás a viszony, de ő ezzel az "új" családdal megelégedve teljesen elfordult és elhidegült tőled, aminek a kicsúcsosodása volt az esküvőre nem meghívás. Egyébként ilyen döntéseket az ember általában dacból, dühből hoz, hogy fájdalmat okozzon. Nyilván tudta, mennyire rosszul eshet neked, hogy nem hívnak meg. Nem ismerek senkit a történetből, a te oldalad nyilván egy megközelítés, az övé egy másik. Amit tehetsz, hogy megpróbálod vele megbeszélni ezeket a dolgokat és tiszta vizet önteni a pohárba. Egyelőre azt se tudod mi a baja, csak próbálod az új csajra rákenni a dolgot. 12 év korkülönbség egyáltalán nem olyan vészes egyébként.
2020. aug. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Vagy tortent valami köztetek, ieod is h megbeszélhettétek volna dolgokat, vagy ennyire sznob lett es szegyell
2020. aug. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 éve feléd se nézett a fiad, akkor honnan tudod hogy a lány meg a szülei mit csinálnak, vagy mit mondanak?
2020. aug. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
95%
"azt vártam,hogy leülünk megbeszélni a dolgokat,de így alakult sajonos,hogy nem jelentkezett,de sem a párja,sem a szülei nem ösztökélték hogy ez így nem jó" Ösztökélni? Egy harminchat éves embert? El tudja dönteni mit akar, és miért azt akarja.
2020. aug. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonymousreview60 ***** válasza:
94%

Kevés az infó. Három eset van: 1. A gyereked - mentális okok miatt stb. - korábban is akadálynak, tehernek tekintett téged, és megszakította veled most a kapcsolatot, mert már semmi szüksége rád. 2. A gyerek roppant ingatag jellem és teljesen egy manipulatív asszonyka hatása alá került. 3. Komoly baj volt veled emberileg, csak narcisztikusság vagy egyéb ok miatt ezt eddig lesz@rtad, és a gyerek - jogosan - megszabadult tőled, mert már megteheti.

"2 éve felém sem nézett" Az 1. és a 3. eset egyike/mindkettője áll fenn. Mi volt előtte? Hol a fiad apja?

2020. aug. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
65%

12 ev? Az joforman semmi! Ez akkor lenne gaz, ha a lany tini lenne...


Felnottek kapcsolataba jobb nem belemaszni. Lehet,hogy tulsagosanis ereztette veluk, hogy maganaknem tetszik ez. Egy olyan hazba, egy ido utan nem mennek, mert belefaradnak a szuros tekintetbe.


Mas: az is lehet, hogy magaval ragadta a jomod, a nagylabon eles, amit nem szeretne kockaztatni. Ismerni kellene az erme masik oldalat is, hogy objektiv valaszokat lehessen irni..

2020. aug. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
98%

“ azt vártam,hogy leülünk megbeszélni a dolgokat,de így alakult sajonos,hogy nem jelentkezett,de sem a párja,sem a szülei nem ösztökélték hogy ez így nem jó.”


Ha tök oké volt a kapcsolatotok, akkor mit kellett volna megbeszélni? Te kerested a fiadat? Próbáltál vele beszélni? Valaminek történnie kellett köztetek korábban, mert olyan nincs, hogy hirtelen mások “telebeszélik” a fejét. Engem az isten se tudna rábeszélni, hogy ne tartsam a kapcsolatot anyámmal, miközben amúgy minden rendben a kapcsolatunkkal. Valamit nagyon nem akarsz elmondani, ez tuti.

2020. aug. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nekem az is fura, ha valaki 2 évig csak "várja", hogy megbeszéljék a problémákat és jelentkezzen a gyerek. Lehet az ő oldalán meg ez úgy csapódott le, hogy a saját anyját nem érdekli sem ő, sem az élete, és akkor így minek törje magát, minek hívjon meg valakit az esküvőjére, akit ő nem érdekel.
2020. aug. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!