Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A gyerekem párja és szülei...

A gyerekem párja és szülei úgy átváltoztatták a "fejét",hogy még az esküvőjükre sem hívtak meg.Hogyan lehet ezt az állapotot kezelni?

Figyelt kérdés

#önző gyerek
2020. aug. 14. 07:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
48%

Semmit nem tudtok, de megint le vannak vonva a következtetések, természetesen negatívan.


Kérdező, nem lehet véleményt fogalmazni és tanácsot adni a problémádra addig, amíg részletesen le nem írod a körülményeket, mi volt a konfliktus oka, miért nem beszéltek azóta, milyen volt alapjában véve a kapcsolatotok, stb.

2020. aug. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Onnan tudom,mert utcabeli szomszédok vagyunk.A kapcsolatra visszatérve,szerintem rugalmasan kezeltem.(Érdekes,hogy a barátai nagyon szeretnek a mai napig is pl:jeles alkalomkor ők köszöntenek fel.)Persze voltak a kötelező elvárások,mondjuk az alapok,maga körüli rend,stb.Úgy érzem mérlegelve a vele egy korúak szüleihez képest amiket hallok, megértő voltam.Még annyit,hogy 22 éves koráig egyedül neveltem alkoholista,agresszív apja miatt.Lehet egy kicsit keményebb voltam,lehet nem volt időm többet foglalkozni vele munkáim miatt,de ami tőlem telt,próbáltam megadni neki.A mostani férjemmel viszont nagyon jó kapcsolatuk volt,szerették egymást nagyon.Semmibe sem szólt bele.Jöhetnek a sárdobálások,de ez van őszintén.
2020. aug. 14. 09:00
 13/23 anonymousreview60 ***** válasza:
87%

"Lehet egy kicsit keményebb voltam,lehet nem volt időm többet foglalkozni" Lehet, hogy SOKKAL keményebbnek érezte ezt ő, és amennyit foglalkoztál vele, ő lesz@rásnak érezte. Ha a gyereked nem keres, akkor te sem? Csak így jöhet össze a 2 év. Ez esetben viszont te vagy lesz@rtad a gyereket (mint régen), most meg csodálkozol, vagy túlteng benned (is?) a büszkeség.

A dolog hátterét meg kell tudakolnod a fiadtól, ha az unokádat egyáltalán látni akarod.

2020. aug. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
92%

Uhh, anyam. Tényleg érdekes ,hogy a baratai szeretnek.


Oket nem nevelted, csak lattak pár orara egy aranyos nőt. Meg köszöntenek illembol. Anyam is folyton azzal jon, hogy hat ot tesom baratai is hogy szerettek, o nem lehet hibas...


Kozben en, a gyereke akkora sebeket kaptam tole, hogy egy roncs lettem. De

2020. aug. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
82%

Most te itt azt játszod velünk mintha bemennél az ékszerészhez és elmondanád neki hogy otthon van neked egy nyakláncod a szekrényben és mondja meg neked, hogy az mennyit ér.

Hogyan tudnánk itt segíteni hirtelen, amikor te, a gyermeked anyja, 2 éve nem tudod megfejteni, hogy mi a problémádra a megoldás.

Ha ezt a nyakláncoddal eljátszod az ékszerésznél, akkor az ékszerész azt fogja gondolni hogy hülyének nézed, vagy rólad gondolja, hogy szellemileg roggyant vagy.

Persze, ha te agyilag zokni vagy, akkor ne itt kérj segítséget, hanem elmeorvosnál.

2020. aug. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Arról még mindig nem írtál egy árva szót sem, hogy az elmúlt 2 évben te kerested-e őt, és mit tettél, ami miatt nem hívott meg az esküvőjére. Mert valószínűleg, ha az lenne a baja, hogy kemény voltál es nem tudtál vele eleget foglalkozni, arra nem az utóbbi 2 évben jött rá.
2020. aug. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Bekerült egy jobb családba, aztán mostmár látja, hogy hogyan kellene mennie a dolgoknak normális esetben. Párom is "így járt", csak mi azért néha hazajárunk a szüleihez (kb 2 havonta) + telón is beszélünk velük. Nem vagyunk úgymond rosszban, de amikor menni kell hozzájuk, kb mintha a fogát húznák. Úgy kell szólni neki, hogy anyudékhoz nem ártana elmenni látogatóba mostmár..


26/N 30/F

2020. aug. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
74%
Belebetegszel? Mennyi mindenbe akartál belebetegedni addig, amíg az életének a része voltál? Az sok mindent elárulna azért...
2020. aug. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt valami nagyon bűzlik és te csak a felelősséget akarod hárítani. Mindenki hibás, csak te nem. Képes vagy a fiad anyosaékra kenni, hogy nem lettél meghívva. Hogyan hatnának ők egy 30x éves felnőtt emberre ebben a kérdésben? A fiad nem hívott meg és biztos meg volt rá az oka. Talán tőle kéne ezt megkérdezned, nem pedig hibáztatni mindenkit, aki szerinted összeesküdött ellened. Akárhogy is, valamit biztos te is elszúrtál, ha egy utcában laktok és a gyereked rád se nyitja az ajtót. Gondolkodjál el.
2020. aug. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
87%

Tudod, ha valaki úgy kezdi, hogy a gyereke párja, meg annak a családja a hibás abban, hogy a gyereke megszakította vele a kapcsolatot, az már eleve ellenszenves, és nem is túlzottan hiteles. Főleg, ha a "gyerek" 30-on felüli felnőtt férfi.


Úgy elképzelem, ha rá akartam volna beszélni a férjemet, akit szintén egyedül nevelt fel az anyja, hogy ne keresse őt...

Pedig az anyósom sem volt egy matyóhímzés, és néha tényleg nem bántam volna, ha kimarad az életünkből.


De a férjem szerette az anyját, hálás volt neki, hogy egyedül felnevelte, soha nem fordult volna el tőle. Ha a te gyereked megtette, elsősorban magadban keresd az okot.

2020. aug. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!