Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Aki ketten élt apukájával...

Aki ketten élt apukájával tinédzser korában, milyen volt, hogy nem volt ott az anya?

Figyelt kérdés
Pl a szülei szétváltak és az apjához került stb... Rosszabb volt, vagy jobb?
2020. aug. 18. 08:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Úgy a mindennapokat kérdezem, hogy másak voltak e, bevásárlás stb...
2020. aug. 18. 08:29
 2/7 anonim ***** válasza:
Az számít, ha testvérek is voltak?
2020. aug. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen :)
2020. aug. 18. 08:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Oké. Szóval mi ketten voltunk, de apukánk sokáig dolgozott, így nagyrészt nekünk kellett megoldani a háztartást. Enyém volt a benti rész, tesóm főzött és foglalkozott a növényekkel, vágta a füvet. A vásárlást általában közösen intéztük, mert ő tudta, mi kell az ebédhez, én pedig segítettem cipekedni. Néha volt nagyobb bevásárlás is, aminél hárman voltunk. Kicsit nehéz volt, hogy hirtelen fel kellett nőni, úgy érzem, kimaradt az életemből az, mikor tiniként fetrenghettem volna vagy csak simán az, hogy nincs dolgom, de ennyi áldozatot bőven megért az, hogy ne az alkoholista anyámnál kelljen élnem (ahol nagyjából ugyanezt kellett volna csinálni)
2020. aug. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amikor eleg arca lett elhuzott az anyjahoz (aki 17 eves koraig egy tisztavagynemus agyba nem fektette be a sajat lanyat), mert neki tobb penze volt mint nekem.
2020. aug. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
picit fura
2020. aug. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem meghalt anyukám, amikor 11-2 éves voltam, azóta apukámmal élek. Mindent megadott nekem, ami kellett és sosem kért semmit cserébe, de nyilván besegítek még most is valamiben, illetve pl. a szobámat én takarítom. Lány létemre szükségem volt egy anyára, szerencsére a nővérem, aki már felnőtt, van családja, tudott segíteni. Nem volt fura vele élni, amikor kisebb voltam, mert még gyerek voltam. Most középiskolába járok, de még mindig jó a kapcsolatom vele és mindent neki köszönhetek. Ketten, együtt túlléptünk a gyászon és a hiányon.
2020. aug. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!