Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vannak itt igazán kilátástalan...

Vannak itt igazán kilátástalan,reménytelen helyzetben lévő lányok(családi probléma,szülők,mentális okok stb)?

Figyelt kérdés

2020. aug. 19. 14:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok🙁
2020. aug. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért az elmebetegség és a szorongásos betegség teljesen más!
2020. aug. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
80%

Igen, én ilyen vagyok, és minden igaz rám, amit a kérdésben felsoroltál.

Bár ezen belül magasan funkcionáló mentális beteg vagyok, mindennap sportolok, teszek az egészségemért, fenttartom a kapcsolataimat, próbálok tanulni, dolgozni. Ezért kívülről mindenki azt látja, hogy minden rendben.

Belül viszont semmi kilátásom, a vágyaim túl távolinak tűnnek és úgy érzem, érzelmileg gyenge vagyok ahhoz, hogy beteljesítsem őket. Ezért belül teljesen közömbös vagyok és már évek óta mindennap úgy fekszem le, hogy nekem tökmindegy, hogy felébredek e holnap vagy sem.

21/N

2020. aug. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
A Mátrixban is amikor Neo találkozik az Orákulummal és a szabad akaratról beszélnek,ott is világos hogy az ember nem ismeri a külső determináló korlátozó okokat amik befolyásolják az élete döntéseiben,szerintetek az ember választ hogy bankár vagy pedofil sorozatgyilkos lesz...kétlem
2020. aug. 19. 17:23
 15/18 anonim ***** válasza:
57%

Freud szexmániás idióta volt.


Nincs determináció, viszont jó kifogás. Tanult tehetetlenség van, és elég gyakori.

2020. aug. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Elég ostoba privitív lény vagy,ha Freudot idiótának nevezed de hagyjuk...örülj hogy te még nem tudod magadról hogy mentális problémáid vannak troll,olvass olvass olvass.....megkérlek ne írj butaságot
2020. aug. 19. 18:27
 17/18 anonim válasza:

Van sok minden amit nem befolyásolhatunk, ki vagyunk szolgáltatva. De van amiben lehet saját döntésünk.

És ehhez a megközelítéshez mit szólsz:


"Az ember előtt ez a választás áll: vagy úgy fogja föl magát, mint aki szabad az egész világmindenségtől és csak Istentől függ; vagy pedig Istentől szabad, s ekkor a mindenkori körülmények rabjává válik."


Szerintem van benne valami.

2020. aug. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha a 10 a legrosszabb helyzetet jelöli akkor nekem legyen 8,5. Ami idén történt: több rokonom halála, igazi őrangyalos “szerencsén múlós” autóbaleset, a 2 milliós autó gyakorlatilag megsemmisült, az csoda hogy mi egyben vagyunk, az albérletükben gázszivárgás, fal ki fog dőlni (alapsüllyedés valószínűleg), a szüleim ~30 év házasság után a világ legsárdobálósabb válását nyomják épp ahol azt nézik hol lehet kibszni a másikkal de alaposan, testvérem lakhatása szintén kérdésessé vált (egyetemista), a 12 éves kutyánk meghalt, a családban kb mindenki összeveszett mindenkivel, én egy retek gyógyszertől híztam 2 hónap alatt 6 kg-t és csak a Jó Isten tudja mikor fog lemenni, a munkám pedig vagy megszűnőben van vagy nem tudom de egyre kevesebb megbízást kapok ami egyre kevesebb fizetést is jelent nyilván... soroljam még? 😅 Megvan két kezem két lábam szemem világa és talán komolyabb betegségem nincs meg van tető a fejem felett, ezért nem 10 pontot adok jelenleg erre a szrra amit életnek hívunk. Inkább már valahol csak nevetek rajta és várom mivel rukkol elő még az élet 🤷🏻‍♀️
2020. aug. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!