Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elitélendő egy ilyen nevelőapa...

Elitélendő egy ilyen nevelőapa - neveltgyerek kapcsolat?

Figyelt kérdés

Nem szeretném részletezni, hogy kiről van szó, tegyük fel hogy egy lány 13 éves kora óta szerelmes a nevelőapjába.

De csak nagyobb korára, 19 évesen kezdett kialakulni köztük valami.

A lánynak nincsen anyja, a nevelőapja neveli nyolc éves korától, de amolyan igazi szülő - gyerek kapcsolatban.

Kialakulhat bármilyen pszichés betegség a lánynál? A nevelőapa se öreg, 35 éves.

(Elnézést hogy ilyen érthetetlenre sikeredett a kérdésem)



2020. aug. 21. 13:26
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Igen, így volt. De az anyával történetek dolgok, ami miatt "lelépett" de nem tudom annyira a szitut, mert nem rólam van szó. Köszönöm a válaszokat, a vicceseket meg főleg, imádtam
2020. aug. 21. 14:20
 12/38 anonim ***** válasza:
83%

Akkor honnan tudod hogy a lány idősebb korában és "magától" "szerelmes " lett?


Itt bizony arról van szó,hogy a faszi pedofil és 8 éves kora óta molesztálja a lányt.

2020. aug. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
55%
12-nél a pont.
2020. aug. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
89%

#12

Szerintem viszont inkább arról van szó, hogy a kérdezőnek nagy fantáziája van.

2020. aug. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
88%
Beteges dolog egy férfinak a kisgyerekkora óta nevelt lányára izgulni, de ez fordítva is igaz.
2020. aug. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
92%
14, vagy szerintem a kérdező még együtt él a feleségével/párjával, de készül rámozdulni annak a lányára, amit azzal akar kimagyarázni, hogy a lány szerelmes belé mert néha mosolyog rá, meg sortban jár előtte.
2020. aug. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
96%
Ismerek egy ilyen csajt, 17-18 körüli, az anyja összebútorozott néhány éve egy csávóval, majd lelépett, ott hagyva az akkor 13-14 éves lányt. Aki amúgy most bomba nő és bejön neki az anyja volt palija kvázi "nevelőapja".
2020. aug. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
84%
Túl sok volt a poresz 😂😂🤣🤣
2020. aug. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
81%
Persze, persze, mert nincs más pasik aki bejöhetne egy 18-19 éves csajnak, csak pont a nevelőapja. Persze.
2020. aug. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
2%
Szuper kérdés! Ilyenekről szoktam fantaziálni, szóról szóra . Ha ez igaz és tényleg ilyen jól jöttek ki a dolgok, hogy nincs anya, akkor ha vonzódtok egymáshoz, legyetek együtt! Tudom, most le fognak pontozni, mert ez a felállás nem hagyományos, unalmas, sablon. Ha valakinek ilyen kincs megadatik, élni kell a lehetőséggel, mert van aki csak fantáziál ilyesmiről. Ha ez tényleg igaz.
2020. aug. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!