Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apam lelkileg es testileg is...

Apam lelkileg es testileg is terrorizal engem.Hogy tudnek elmenni innen es uj eletet kezdeni?

Figyelt kérdés

Parom (vagyis exem)kint el nemetorszagban.Oktoberben jon haza akkor beszelnenk meg hogy esetleg mi is kimenjunk.

Van egy 2 eves gyerekem, apam minden aprosagert kepes megutni, kolcsonvettem a ventinlatorjat es AZT mondta "na most agyonverlek" majdnem a fejemet utotte ezert vedekezeskeppen(110 kgos az spam en pedig 45)hogy nehogy beletlen tenyleg megoljon egg jol iranyzott utessel(mert a marha kepes izombol utni a 45 kgos lanya , mikozben a kislanyom a masik szobaban nevetgelve nezi a meset)odatettem a combomat hogy legalabb AZT usse.

A multkor a kocsiban szolalkoztunk ossze.

Ott ult mamam, anyam, spam , a kislanyom , apam vezetette es as volt a vita targya hogy mertem annyit mondani neki hogy nem adom oda a komodom a noveremnek ajandekba mert nekem is kell meg.

Erre spam azt mondta egy szr vagyok nincs hangom ebben a hazban, majd egyre forrosodott a hangukat vegul mar azzal fenyegetett hogy mindjart kiszall(Mason szeme lattara es megfojt agyonut "nem mondom tovabb meet sokkoloan mar a verem is szoba kerult", mindezt ugy hogy ott ult mellettem a kislanyom..

Vegul mamam adott nekem egy Nagy pofont(a gyerek szem lattara hogy EN FOGJAM BE!!!!

kepesek lettek volna hagyni hogy hogy megverjen es ROHA DEK APAM egy 45kgos lannyal szemben kemenykedik , nem egy vele egy sulyban levovel, hat Jo hogy ha izombol ut 110 kgval akkor meghalok..

Kepes volt erre es aztan kepes volt arra a sajat ANYAM hogy AZT mondja megerdemlem mert HOGY BESZELEK EN APAMMAL??

Mondom neki egy ferfi nem ut meg egy not ez egy alapelv egy normalis vilagban, de o nem sima pofonokat ad hanem izombol ut, regen a batyammal csinaltak a cirkuszt.

Gyerekkent olyanokat lattam ami szornyu volt, lelkileg is gyengebb vagyok emiatt.

Mondez utan raadasul a roh Ade aoam meg elkezdett sohajtgatni mintha o lenne meg rosszul hogy kinyirom ot...

Teljesen kicsinalnak, es a legjobb az egeszben hogy kivulallokent ez egy HIVO bekes nagy csalad.Apamhoz jarnak lelki tamogatasert hivo emberek mikozben egy onzo terrorista aki sokszor komolyan megverte batyanakat..es mindez utan apam AZT mondja dilihazba kellene engem rakatni..Engem?mert en felszollalok az ellen hogy nem bantalmazhat es nem fenyegethet meg.

Emellett meg ilyenekkel is zaklat hogy aki nem dolgozik az ne is egyek.A szros gatyait is en mosom hozzateszem.

El akarok innen menni a kicsivel.

Nem birom tovabb!ITT end egy senki vagyok akit meg lehet verni, akivel ugy lehet beszelni mint a kutyaval, majd mindezt kepmutatoan letagadjak mert ez egy szent csalad.


2020. aug. 23. 20:31
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
A kislanyom nagyon szeretik, ennek ellenere end feltem ot is, beteg emberek es anyam szerint apamnak mar majdnem arra is van joga hogy megoljon
2020. aug. 23. 20:33
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérj segítséget a családvédelmisektől. Anyaotthon.
2020. aug. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Anyaotthonba en biztos nem megyek.Az egeszben a vicc hogy kifejezetten jomodu csalad hireben allunk a csaladomban van penz sok haz orokseg(ami persze nekem semmi kozom nalam most nincs penz meet meg nem alltam vissza dolgozni)
2020. aug. 23. 20:37
 4/23 anonim ***** válasza:
92%
Menj el az exeddel.
2020. aug. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Exem a gyerekem apja, oktober az meg necces, a virushelyzet miatt lehet haza sem jon, raadasul AZT mondta hazajon oktoberben es majd akkor megbeszeljuk, Ami nala AZT jelenti hogy meg akkor biztos mi nem megyunk vele vissza, majd meg huzza honapokig es ilyen januar ferbruarra megigeri amibok aztan vagy lesz valami vagy nem..sajnos o az a tipus ski sok mindent mond aztan meg a Nagy semmi
2020. aug. 23. 20:41
 6/23 anonim ***** válasza:
87%

Tanulj meg csendben maradni.

Nagyon fontos, mindegy kinek van igaza.


Le kell nyelned ezt a békát amíg ott kell lenned.

2020. aug. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
84%

Te is leléphetnél, sőt ha valóban ilyen bántalmazó közegben élsz, már rég le kellett volna lépned onnan a gyereked miatt.


Te nem akarsz lépni, csak a kifogásokat keresed.

2020. aug. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

De le akarok lepni, csak nem konnyu , gyerekkel alberletet talalni meg csaladkent sem konnyu, de ha meghallajak hogy egyedulallo anya sokkot kapnak, es zarjak a kapukat.

Elhelyezkedni sem konnyu szinten emiatt.

Elsosorban auszttia , nemetorszag lenne az irany.(nemetbol viszgaztam illetve kozepfokon beszelem illetve torokul is kozepfokon beszelek)viszont mivel ehhez a szukseges osszeget osszeszedni gyakorlatilag lehetetlen(mert kozben meg is kell elnem a gyerekkel)szoval csak segitseggek menne.Exem ha igazi ferfi , apa lenne es nem csak a szaja lenne nagy akkor mar king lennenk.

2020. aug. 23. 20:54
 9/23 anonim ***** válasza:
92%

Ez a terrorizálás nem most kezdődött.

Ne haragudj, de abban te vagy a hibás, hogy kiszolgáltattad magad ennek a családnak. Szültél egy olyan embernek, akivel már nem vagytok együtt, pedig a kicsi még nincs annyi idős, hogy oviba menjen.

Ha ennyire nem lehet adni az exed szavára, akkor ki kell várnod, hogy a gyerek mehessen oviba, elmész dolgozni és elköltözöl otthonról. Segítség lehet, ha pl nemetből kapnád a családi pótlékot. Az több mint az itthoni.

2020. aug. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Elore bocsatom a helyesirasi hibakat, en helyesen irok de kijavitja a billentyuzet ertelmetlen baromsagokra.
2020. aug. 23. 20:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!