Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak, ha csicskáztat...

Mit csináljak, ha csicskáztat és terrorizál lelkileg a kollegám?

Figyelt kérdés

2019. okt. 19. 08:10
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
85%
Felettesed vagy simán kolléga? Utóbbi esetben szimplán nevess a szemébe vagy csinálj úgy, mintha nem látnád és hallanád.
2019. okt. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Csak sima kolléga, ugyanolyan segédmunkás mint én.
2019. okt. 19. 08:29
 3/31 anonim ***** válasza:
88%
Minden a te reakciodon múlik.
2019. okt. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
62%

Csinalj poent belöle.


En is voltam ilyen közegben (alpari munkatarsak), felvettem egy nevetös poenkodos àlarcot (amit nehéz volt tartani mert abszolut nem ez vagyok),de "bearanyoztam"a napjaikat mig velük kellett szenvednem.


Pl mikor màr reggel elkezdtek beszolni kostolgatni, csak fàradtan sohajtottam hogy nah ez a nap is jol indul, erre kitört belölük a röhögés.

Vagy fenyegettek valakit hogy "vigyàzzon a torkàra", en meg visszakerdeztem milyen tortàra? Szülinap van? Erre meg legyintettek hogy en màr megint hozom a formàm.

Meg kinövesztettem a szemöldököm ne lassanak cicababànak, meg no smink stb. Es még kedvesen tanàcsoltak is szépészeti praktikàkat ahhoz képest hogy valoban egy nagypofàju aljas àllatok

Szoval en a humor maszk mögé bujtam, meg a szürke egér maszk mögé.

2019. okt. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
20%
egyszer kiabalj ra, h az edes anyukadat csicskaztasd es akkor abbahagyja majd.
2019. okt. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
83%
Beszolni provokalni nem tanàcsos olyannak akivel hosszabb tavon akàr egy honapig is de együtt kell dolgozni. Olaj a tüzre. A negativitas jot nem szült még eddig
2019. okt. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
39%
Vegyél 1gazsparyt fujd le,majd rugdosd agyon kicsit
2019. okt. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
71%
Ne hagyd. Csak azt lehet aki hagyja
2019. okt. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
86%
Szólni kell a főnöknek. Amit itt javasolnak, hogy ne foglalkozz vele, az nem jó módszer, mert akkor már csak azért is jobban csinálni fogja. Tapasztalatból írom. Csicskáztatni én sem hagytam magam, amikor ezt megtagadtam, párszor dühöngött egy sort, erről végül leszokott. De a csesztetést, terrorizálást nem hagyta abba, direkt jobban csinálta.
2019. okt. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
89%
Na meg ha jobban belegondolunk, ha nem foglalkozik vele, akkor amabban elül az a helyzetállás, hogy nyugodtan csesztetheti, piszkálhatja, levezetheti rajta a feszültséget, mert hagyja magát, úgyse csinál semmit.
2019. okt. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!