Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért gondolják így a szüleim?

Miért gondolják így a szüleim?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár napja a kocsiban ültünk apukámmal és beszélgettünk.

Teljesen átlagos dolgokról.

Aztán egyszer csak azt mondja apum,hogy:”*A barátnőm neve* csúnya dolgot csinált!”

Kérdeztem,hogy mit,erre csak annyit mondott,hogy:”Csúnya dolgokat.”

Rá 1 napra megtudtam a barátnőmtől,hogy mi az a csúnya dolog,amit csinált.(Lefeküdt a barátjával.)

Egyszerűen még mindig nem tudom felfogni,hogy ez miért is csúnya dolog,ha valaki lefekszik azzal az emberrel akibe szerelmes.😸

Ja,és nem 13 éves a barátnőm,őt a szülei felvilágosították,engem nem.

Nem értem.

Szerintetek,ha én lefeküdnék valakivel és esetleg terhes lennék,akkor az az én hibám lenne?

Miért lenne az én hibám?

Nem világosítottak fel,kerülték a témát,de biztos az én hibám lenne ha terhes lennék.

Neharagudjatok,hogy így “letámadtalak” titeket,vagy sok vagyok,de egyszerűen nem értem.

Nyugodtan írjátok meg a véleményeteket minél többen,mert nagyon kiváncsi vagyok.



2020. aug. 25. 09:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%

Azért mondta apukád, hogy csúnya dolog, hogy neked eszedbe se jusson lefeküdni bárkivel is, hiszen te a lánya vagy.


Ha terhes leszel úgy, hogy nem védekeztek(óvszer), akkor az a te és a társad hibája. Mindketten tojtatok a védekezésre, így felelősek vagytok.

2020. aug. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%
A mai világban csak az lesz terhes, aki nem védekezik. A nem kívánt terhesség hiba, az aktusban részt vevők hibája.
2020. aug. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

#2

Oké,de én arra lennék kiváncsi,hogy a szüleimnek miért csúnya dolog,az amit a barátnőm csinált?!

2020. aug. 25. 09:47
 4/24 anonim ***** válasza:
17%

Egyet értek az első két hozzászólóval.

Viszont a fogalmazásod kétértelmű!

Azt írtad, hogy apukád azt mondta: "A barátnőM... csúnya dolgot csinált".

Én ezt logikusan az ő barátnőjére értettem.

Ha azt írtad volna, hogy apukát azt mondta: "A barátnőD... csúnya dolgot csinált", akkor lenne helyes. A kérdésed további szövegéből rájöttem, hogy mi történt, kire célzott, de...

2020. aug. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
94%
De ő honnan tudott erről, ráadásul előbb, mint te?
2020. aug. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
97%
Azért mert nem akarják hogy te is ezt csináld
2020. aug. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
99%

Annyit leírtál, hogy nem 13 éves a barátnőd.

Hanem mennyi?

Ui. ez kulcskérdés abban, hogy hogyan ítéljük meg ezt a cselekedetét.


Amúgy nekem tök fura, hogy ha egy kamaszlány lefekszik a barátjával, akkor a barátnőjének az apja is értesül erről. Gondolom a lány elmondta a szüleinek, ők meg boldog-boldogtalannak. Ez is mutatja, hogy jobb erről senkinek sem, tehát a szülőknek sem beszélni.

2020. aug. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
85%
A kérdező nem válaszol, de én elejétől fogva úgy értelmeztem, hogy a kérdező is tudott róla (talán ő mondta el a saját szüleinek is), de az apa csak éppen az autóban hozta elő a témát.
2020. aug. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Itt vagyok!

Írtam,hogy pár napja történt a dolog.

Azt magam sem tudom,hogy APÁM miért/hogyan tud a dologról.

A barátnőm 17 éves.

Feltételezem,hogy a barátnőméknél kiderült otthon,és mivel apukám lehjobb haverja a barátnőm apukája ezért tudhat róla.

Bár én ilyenekkel nem dicsekednék,vagy beszélnék róla.

2020. aug. 25. 10:18
 10/24 A kérdező kommentje:

VISZONT KÉRLEK,HOGY A KÉRDÉSRE VÁLASZOLJATOK!

“Miért gondolják a szüleim a szexet csúnya dolognak?”

2020. aug. 25. 10:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!