Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vegyem rá a szüleimet,...

Hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy engedélyezzék, hogy tetováltassam magam?

Figyelt kérdés

Jelenleg sajnos mereven elzárkóznak előle, mert azt mondják csak proliknak és börtöntöltelékeknek van. Tudnátok segíteni? Előre is köszönöm.

16/F



2020. aug. 25. 20:42
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
52%

Szólj valamelyik börtöntöltelék tetkós haverodnak, hogy győzze meg őket.


Miért jó az neked, hogyha van tetkód, és miért nem várhat még 2 évig?

2020. aug. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
92%
Szüleid helyében én se engedném, de nem azért amit ők mondanak, hanem mert túl fiatal vagy és nem hiszem azért akarnál tetkót, mert számodra jelentőséggel bírna az, hogy a tetkódból merítenél erőt, vagy emlékeznél valakire, vagy magadat emlékeztetnéd valamire, hanem mert biztos kezdeti fellángolás, hogy milyen menő lehet. Várd meg azt a +2 évet és akkor saját magad döntése az, hogy akarsz tetkót, és nem szüleid hibája lesz az, illetve nem nekik fogod mondani " hogy jaj miért engedtétek nekem, teljesen buta voltam és megbántam". Így mindenkinek tiszta lesz a lelke.
2020. aug. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
83%
Sztem ők ezt már eldöntötték és nem hiszem, hogy bármilyen érvvel meg tudnád győzni őket. 2 év várakozás az már semmi és addig még jobban kiforr benned, hogy mit szeretnél magadra tetováltatni. Olyan szempontból azért igazuk van, hogy ez egy maradandó dolog a testeden, tehát minimum alaposan végig kell gondolni, hogyha 20 év múlva nézel rá, akkor is tetszeni fog-e, és hát változnak az emberek, semmire nincs garancia.
2020. aug. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim válasza:
40%
Először is kicsi vagy nagyobb tetoválást szeretnél? Mert nem mindegy. De én is azt tanácsolom, hogy 3 évet várj még, és akkor szabad a pálya. Hozzáteszem én biztos nem varratnék magamra semmit, mert ki tudja 30-40 év múlva hogy fog az kinézni.
2020. aug. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
83%

Várj 18ig. Van időd átgondolni addig a dolgot. Ha nem akarod tele varattatni magad akkor az örök életre szól. Akkor már olyat varass fel amit nem fogsz megbánni.

Ha addig meg hiányzik vegyél hennát és rajzold fel magadnak.

2020. aug. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
77%
Így van. Várj 18 éves korodig. Pontosan akkor fogod tudni, hogy mit is akarsz az életben! Egyik nap még nincs agy, másik nap már van!
2020. aug. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
86%
Ha olyan dolgot szeretnél, amit nem engednek a szüleid, várd meg, amíg nem kell hozzá szülői engedély.
2020. aug. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
20%
Igazuk van anyádéknak, tényleg csak többnyire proli körökben divat a tetoválás. Miért akarsz prolinak látszani?
2020. aug. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 Melcsike91 ***** válasza:
32%
Én is a szüleiddel értek egyet, abban hogy még fiatal vagy egy tetováláshoz. Nem olyan sok 2 év és ki tudja mire betöltod a 18at már nem is tűnik olyan jó ötletnek.
2020. aug. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
28%
Jol mondjak!
2020. aug. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!